% fonlandı

26 gün kaldı.

Yatırımcı Sayısı 0

Min. Yatırım Tutarı 1.000 TL

₺ 0

0 yatırımcı yatırım yaptı.

ÖN TALEPTE BULUN Yatırımcı Sayısı 0 Min. Yatırım Tutarı 1.000 TL

Öne Çıkanlar

  • Son Teknoloji ile Türkiye'de Uyku Devrimi
  • Güçlü Perakende Başarısı ve Topluluk Desteği ile Büyüme Hızı
  • Sürekli İnovasyon Yapan Tutkulu ve Deneyimli Bir Ekip
  • Çeşitlilik ve Toplumsal Fayda
  • Yüksek Pazar Talebi ile Yüksek Büyüme

myBudizzz ile sağlıkta devrim yaratın: AI, IoT ve alanında uzman isimler, kaliteli uykuyu bir yaşam biçimi haline getirmek ve daha sağlıklı, mutlu nesiller yetiştirmek için myBudizzz'de buluşuyor.

  • Son Teknoloji ile Türkiye'de Uyku Devrimi
  • Güçlü Perakende Başarısı ve Topluluk Desteği ile Büyüme Hızı
  • Sürekli İnovasyon Yapan Tutkulu ve Deneyimli Bir Ekip
  • Çeşitlilik ve Toplumsal Fayda
  • Yüksek Pazar Talebi ile Yüksek Büyüme

HATA

Kitle fonlaması işlemleri çeşitli oranlarda risklere tabidir. Bunlar arasında yatırımın kısmi yada tümünün kaybı, payların devir imkânının kısıtlı olabileceği, kar payı da dahil olmak üzere herhangi bir getiri elde edilememesi ve yatırım yapılan girişimin ticari hedeflerine ulaşamaması gibi riskler bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kitle fonlama faaliyetleri riskleri için Genel Risk Bildirimi’mizi, karşılaşabileceğiniz risk tipleri için Özel Risk Bildirimi’mizi inceleyebilirsiniz.

Fongogo, III-35/A.2 sayılı Kitle Fonlaması Tebliği (“Tebliğ”) kapsamında paya dayalı kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu tarafından listeye alınmış bir şirkettir. Paya dayalı kitle fonlaması ve bu kapsamda platformların sunduğu hizmetlere yahut diğer kitle fonlaması faaliyetlerine ilişkin bilgilere internet sitemiz ve Tebliğ aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fongogo hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veya yatırım analizi sunmaz, bir girişimci veya girişim şirketine ilişkin yatırım önerisinde bulunmaz, yatırımın belirli bir yatırımcı için uygunluğunu teyit etmez, saklama hizmeti sunmaz ve hiçbir durumda bu e-postanın içeriği bu şekilde yorumlanamaz. Kişiler kendi yatırım kararlarını, kendileri, gerekli belgeleri inceleyerek, yatırımcı gereksinimlerini, yatırım limitlerini ve yatırım konusu araçları yeniden satma imkanı hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek ve her türlü yatırım kararının riskler içerebildiğini gözeterek vermelidir. Kitle fonlaması ve Platform’da yayımlanan ilgili kampanyalar özelinde bu risklere ilişkin çeşitli bilgilere konu ile ilgili bilgilendirme formları veya açıklamalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.