Açık Rıza

Fongogo hizmetlerinden, gelişmelerden, yeni uygulama ve içeriklerden haberdar olmam amacıyla paylaşmış olduğum e-posta adresine ve telefon numarasına (kısa mesaj olarak) e-bülten gibi ticari elektronik iletiler gönderilmesine açık rıza veriyorum. (İletişim kanalı tercihinizi her zaman değiştirebilirsiniz.)

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİLERE İLİŞKİN AÇIK RIZA METNİ

Bu işaret kutucuğunu (checkbox) işaretleyerek, adınız, soyadınız, telefon numaranız ve e-posta adresinizin sizlere e-posta kanalıyla ve kısa mesaj olarak, hizmetlerden, gelişmelerden, yeni uygulama ve içeriklerden haberdar olmanız için e-bülten, bilgi notları, newsletter gibi ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla Fongogo tarafından işlenmesine ve bu kapsamda e-posta ve kısa mesaj gönderim hizmeti sunan üçüncü kişiler ile paylaşılmasına izin vermiş olacaksınız.

Fongogo tarafından sizlere ticari elektronik ileti gönderilmesi için izin vermek tamamen sizin takdirinizde olup, izin vermemeniz halinde Fongogo hizmetlerinizden yararlanmanızda herhangi bir kısıtlama veya olumsuzluk olmayacaktır.

Ticari elektronik ileti izninizi ve tercihinizi (e-posta veya kısa mesaj) her zaman internet sitemiz ve uygulamamız üzerinden veya gizlilik@fongogo.com adresine e-posta göndererek geri alabilirsiniz.

Kişisel verilerinizin Fongogo tarafından ne şekilde işlendiğine ilişkin detayları ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki haklarınızı öğrenmek için Fongogo Kişisel Verilerin Korunması, Saklanması ve İmhası Politikası’nı, Fongogo Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Genel Aydınlatma Metni’ni, Fongogo Yatırım Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni, Fongogo Ödül Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

HATA

Kitle fonlaması işlemleri çeşitli oranlarda risklere tabidir. Bunlar arasında yatırımın kısmi yada tümünün kaybı, payların devir imkânının kısıtlı olabileceği, kar payı da dahil olmak üzere herhangi bir getiri elde edilememesi ve yatırım yapılan girişimin ticari hedeflerine ulaşamaması gibi riskler bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kitle fonlama faaliyetleri riskleri için Genel Risk Bildirimi’mizi, karşılaşabileceğiniz risk tipleri için Özel Risk Bildirimi’mizi inceleyebilirsiniz.

Fongogo, III-35/A.2 sayılı Kitle Fonlaması Tebliği (“Tebliğ”) kapsamında paya dayalı kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu tarafından listeye alınmış bir şirkettir. Paya dayalı kitle fonlaması ve bu kapsamda platformların sunduğu hizmetlere yahut diğer kitle fonlaması faaliyetlerine ilişkin bilgilere internet sitemiz ve Tebliğ aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fongogo hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veya yatırım analizi sunmaz, bir girişimci veya girişim şirketine ilişkin yatırım önerisinde bulunmaz, yatırımın belirli bir yatırımcı için uygunluğunu teyit etmez, saklama hizmeti sunmaz ve hiçbir durumda bu e-postanın içeriği bu şekilde yorumlanamaz. Kişiler kendi yatırım kararlarını, kendileri, gerekli belgeleri inceleyerek, yatırımcı gereksinimlerini, yatırım limitlerini ve yatırım konusu araçları yeniden satma imkanı hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek ve her türlü yatırım kararının riskler içerebildiğini gözeterek vermelidir. Kitle fonlaması ve Platform’da yayımlanan ilgili kampanyalar özelinde bu risklere ilişkin çeşitli bilgilere konu ile ilgili bilgilendirme formları veya açıklamalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.