;

DinamikCRM Başardı!


DinamikCRM, Fongogo’daki kitle fonlama kampanyası ile 224 yatırımcıdan ₺2.740.298
 topladı ve %108 oranında fonlandı!

 

2013’ten bugüne hizmet veren Türkiye’nin öncü kitle fonlama platformu Fongogo ve girişim-yatırım ekosisteminin buluşma noktası StartupMarket'in başarılı kampanyaları devam ediyor! Bilişim sektörü oyuncularının birçoğunun StartupMarket üzerinden tanıştığı DinamikCRM, Fongogo'da başlattığı kitle fonlama kampanyası %108 oran ile başarıyla fonlandı!

İş ve süreç yönetimi alanında uçtan uca ve versatil çözümler sunan DinamikCRM 54 Milyon TL değerleme üzerinden belirlediği yaklaşık 2.5 Milyon TL 'lik fon hedefine kampanyasının son haftasında ulaştı ve Fongogo’daki paya dayalı kitle fonlama kampanyasını başarıya ulaştırdı. Ek fonlama opsiyonu da bulunan kampanyaya Fongogo’nun yeni Girişim Sermayesi Yatırım Fonu “Fongogo Ventures” da gerçekleştirdiği 1.250.000 TL ’lik tutar ile dahil oldu ve toplanan miktar yaklaşık 2.8 Milyon TL seviyesine kadar ilerleyerek kampanyanın %108 oranında fonlaması sağlandı.

Fongogo Genel Müdürü Serkan Bağçe,  "Fongogo olarak yatırımcı üyelerimize, dinamik ve yenilikçi projelere ortak olma imkanı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. DinamikCRM'nin kampanyası, iş ve süreç yönetimi alanında sağladığı değerle dikkat çekti. Her geçen gün daha da genişleyen yatırımcı kitlemizin desteği ile kampanyanın başarıya ulaşması, kitle fonlamasının gücünü bir kez daha gösterdi. Yahya Ekici'nin vizyonu ve projenin potansiyeli, katılımcılardan büyük ilgi gördü. Bu başarı, Fongogo'nun girişimcilik ekosistemine olan katkısını bir kez daha vurguluyor."

DinamikCRM kurucusu Yahya Ekinci: "DinamikCRM olarak Fongogo üzerinde başlattığımız kitle fonlama kampanyası, beklentilerimizin ötesine geçerek büyük bir başarı elde etti. Süreç yönetimi, bilişim ve bulut teknoloji alanındaki yenilikçi çözümlerimize duyulan ilgi, kitleden aldığımız destekle birleşti ve hedefimizi aştık. Fongogo, girişimcilere benzersiz bir fırsat sunuyor ve bu başarı, finansmana ulaşmak için kitle fonlama yönteminin etkili bir şekilde kullanılmasının bir örneği. Destek veren herkese teşekkür ederim; bu başarı, ürünümüze ve çözümlerimize olan inancı gösteriyor."HATA

Kitle fonlaması işlemleri çeşitli oranlarda risklere tabidir. Bunlar arasında yatırımın kısmi yada tümünün kaybı, payların devir imkânının kısıtlı olabileceği, kar payı da dahil olmak üzere herhangi bir getiri elde edilememesi ve yatırım yapılan girişimin ticari hedeflerine ulaşamaması gibi riskler bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kitle fonlama faaliyetleri riskleri için Genel Risk Bildirimi’mizi, karşılaşabileceğiniz risk tipleri için Özel Risk Bildirimi’mizi inceleyebilirsiniz.

Fongogo, III-35/A.2 sayılı Kitle Fonlaması Tebliği (“Tebliğ”) kapsamında paya dayalı kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu tarafından listeye alınmış bir şirkettir. Paya dayalı kitle fonlaması ve bu kapsamda platformların sunduğu hizmetlere yahut diğer kitle fonlaması faaliyetlerine ilişkin bilgilere internet sitemiz ve Tebliğ aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fongogo hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veya yatırım analizi sunmaz, bir girişimci veya girişim şirketine ilişkin yatırım önerisinde bulunmaz, yatırımın belirli bir yatırımcı için uygunluğunu teyit etmez, saklama hizmeti sunmaz ve hiçbir durumda bu e-postanın içeriği bu şekilde yorumlanamaz. Kişiler kendi yatırım kararlarını, kendileri, gerekli belgeleri inceleyerek, yatırımcı gereksinimlerini, yatırım limitlerini ve yatırım konusu araçları yeniden satma imkanı hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek ve her türlü yatırım kararının riskler içerebildiğini gözeterek vermelidir. Kitle fonlaması ve Platform’da yayımlanan ilgili kampanyalar özelinde bu risklere ilişkin çeşitli bilgilere konu ile ilgili bilgilendirme formları veya açıklamalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.