Yeşil Paket

Kurumsal Teslimat Çözümü

Lojistik & Mobilite & Ulaşım Yeşil Teknolojiler B2B B2B2C B2C Büyüme

Sorunu Gönder

M
MUSTAFA BARUTCU / 11 May 2024 00:38
1 Cevap

Girişimle ilgili son gelişmeler hakkında bilgi almak için tek tek sormasak da aralıklı bilgilendirilsek çok mu şey istemiş olurum?! Eminim benim gibi düşünen birçok yatırımcı vardır. Faaliyet raporu yayınlanacak mı? Cevaplarsanız sevinirim.

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 15 May 2024 14:13

Merhabalar. Evet bu söylediğinizi mart ayı itibariyle hayata geçirdik. www.yesilpaket.com web adresi üzerinde bültenler sekmesi altında her ay yaşanan gelişmeleri düzenli olarak paylaşıyoruz. Aldığımız yatırım Mart ayı başlarında hesaplarımıza geçtiği için faaliyetlerimiz son aylarda hızlandı. Bundan dolayı Haziran ve Aralık aylarında iki farklı rapor yayınlayacağız.

/ 01 Mar 2024 05:19
1 Cevap

Yeşil paket olarak güncelleme kısmında hiç birşey yok şuan ki durum nedir yatırımcılara özel web sitesinde gelişmeler takip edilecekti haftaya yayında olucak denmişti lakin bi rastlantı göremedim buna dair sermaye artırımı gerçekleşti mi? Sosyal medya platformu üzerinden takip ediyorum sizi girişimlerini yakından takip ediyorum lakin yatırımcıları da süreçle ilgili bilgilendirir misiniz? Son durum nedir sermaye artırımı gerçekleşti mi? Nisan da başka şehirlere açılmayı hedeflemişsiniz 1ay süreç içinde yetiştirebilecek misiniz?

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 15 May 2024 14:16

Merhabalar. Evet bu söylediğinizi mart ayı itibariyle hayata geçirdik. www.yesilpaket.com web adresi üzerinde bültenler sekmesi altında her ay yaşanan gelişmeleri düzenli olarak paylaşıyoruz. Sermaye arttırımı Mart ayında gerçekleşti bununla ilgili bilgilendirmeyi yine sitemiz üzerinden yatırımcı güncellemesinde yer verdik. Nisan ayı itibariyle Antalya şehrindeki ofisimizi açtık ve faaliyetlerimize başladık.Tüm yatırımcılarımıza bilgilendirme için email gönderimi sağlıyoruz. Bu email sizlere ulaşmadıysa bilgi@yesilpaket.com email adresine iletişim bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

M
MUSTAFA BARUTCU / 07 Şub 2024 13:45
1 Cevap

Girişim başarıyla yatırım turunu bitireli aylar oldu. Yılbaşı dediğiniz için bekledim ve hala MKK E-Yatırımcı uygulamasında paylarımı göremiyorum. Ne zaman işleme başlayacaksınız? Sessizlik bir cevap olmamalı.

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 07 Şub 2024 18:16

Merhabalar. Yatırım turu kapanış işlemlerini tamamlamak üzereyiz. Yıl sonunda Ticaret Odalarındaki yoğunluklar gibi nedenlerden dolayı işlemler uzadı son işlemleri tamamladık yakın zamanda MKK üzerinde görebilirsiniz. Web sitemiz üzerinde yatırımcılarımıza özel bir panel geliştirdik. Önümüzdeki hafta yayına alacağız. Bu panel üzerinden gelişmeleri, iletişimi, anlık durumu tüm yatırımcılarımız takip edebilecekler. Ocak ve Şubat ayında güzel gelişmeler oldu onların bilgisini sizlerle paylaşmak isteriz. 2024 yılındaki hedefimiz Antalya pazarına girmekti. Antalya için gerekli altyapı çalışmalarımızın bir çoğunu tamamladık Nisan ayında Antalya'da hizmet vermeye başlamış olacağız. Ekibimiz yoğun çalışıyor kesin olmamakla beraber 2024 yılı içerisinde Antalya, İstanbul ve İzmir şehirlerine açılmış olacağız. Yatırım ile beraber yükselen motivasyonumuzla çalışmaya devam ediyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

HAKAN SAĞLAM / 22 Oca 2024 12:34
1 Cevap

Hisseler MKK da gozukmuyor.Aralik ayi denmis. Ocak sonu geliyor.

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 07 Şub 2024 18:01

Merhabalar. Yatırım turu kapanış işlemlerini tamamlamak üzereyiz. Yıl sonunda Ticaret Odalarındaki yoğunluklar gibi nedenlerden dolayı işlemler uzadı son işlemleri tamamladık yakın zamanda MKK üzerinde görebilirsiniz. Bu süre zarfı içerisinde Antalya, İstanbul ve İzmir pazarlarına giriş için gerekli görüşmeleri, anlaşmaları gerçekleştirdik. Nisan ayı itibariyle önce Antalya sonra İstanbul ve İzmir'de hizmete başlamış olacağız.

/ 16 Oca 2024 00:54
1 Cevap

Antalya pazarına girişinizi hedeflemişsiniz lakin sosyal medya hesaplarınızda Antalya pazarı ile ilgili bı rastlandı göremedim.2024 te Antalya ya giriş yapmış ve faaliyete geçmiş olacağız demişsiniz şuan ki durum nedir Antalya pazarına girişiniz gerçekleşti mi ?

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 07 Şub 2024 17:59

Merhabalar. 2024 yılındaki hedefimiz Antalya pazarına girmek. Yatırım turunun kapanış işlemlerini tamamlamak üzereyiz. Antalya için gerekli altyapı çalışmalarımızın bir çoğunu tamamladık Nisan ayında Antalya'da hizmet vermeye başlamış olacağız. 2024 yılındaki hedefimiz Antalya pazarına girmekti. Ekibimiz yoğun çalışıyor kesin olmamakla beraber 2024 yılı içerisinde Antalya, İstanbul ve İzmir şehirlerine açılmış olacağız. İlginiz için teşekkür ederiz.

/ 26 Ara 2023 19:03
1 Cevap

Fondan gelen yatırımı ne zaman kullanmayı düşünüyorsunuz artan enflasyon ile nasıl bir mücadele göstereceksiniz 2024 ten beklentileriniz ve yeniden fona açılacağınız süre nedir?

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 07 Şub 2024 17:57

Merhabalar. Fon kapanış işlemlerini tamamlamak üzereyiz. Aldığımız fon tutarını 2024 yılı içerisinde kullanarak Antalya şehrine açılacağız. Çalışmalarımızın bir çoğunu tamamladık. Nisan ayında Antalya'da hizmet vermeye başlamış olacağız. 2024 yılındaki hedefimiz Antalya pazarına girmekti. Ekibimiz yoğun çalışıyor kesin olmamakla beraber 2024 yılı içerisinde Antalya, İstanbul ve İzmir şehirlerine açılmış olacağız. 2024 yılı içerisinde bir yatırım turu daha planlıyoruz tarihleri netleşince sosyal medya hesaplarımızdan duyuru yayınlacağız. İlginiz için teşekkür ederiz.

M
MUSTAFA BARUTCU / 21 Ara 2023 00:02
2 Cevap

Merhabalar, Yeşil Paket' e yatırım yaptım ve başarıyla sonuçlanmasına rağmen MKK' da ne paylarımı ne de pay fiyatlarını göremiyorum. Dağıtım ne zaman yapılacak?Ayrıntılı bilgilendirirseniz sevinirim.

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 21 Ara 2023 00:05

Merhabalar. Payların devir işlemleri devam ediyor. Yıl sonu olduğu için mali müşavirler ve ticaret odalarında yoğunluk mevcut. Aralık ayı bitmeden pay dağıtımını yapıp fon tutarını takasbanktan almayı ve girişimimizi büyütmeyi heyecanla bekliyoruz.

M

MUSTAFA BARUTCU / 21 Ara 2023 00:10

Hızlı ve ayrıntılı açıkladığınız için güven verdiniz. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

YUNUS EMRE KARALI / 19 Kas 2023 22:45
2 Cevap

(aksoy_kuyumculuk1625@outlook.com adresine gönderebilirsiniz.) Merhabalar, daha öncede sordum ama cevap alamadım. YATIRIM ÖNCESİ DEĞERLEME 55.000.000 TL nasıl oluştu. Hangi akredite edilmiş bir kurum size bir değerleme raporu hazırladı da. Bu rakama ulaştınız. Bununla ilgili bilgi bekliyoruz ama halen cevap yok. Yapmış olduğunuz işe saygı duyuyorum ama gelecekte oluşabilecek iş potansiyeline göre böyle bir rakamı oluşturmanızı kim adredite etti. Bilgi rica ediyoruz.

YUNUS EMRE KARALI / 19 Kas 2023 22:46

Bu arada Yeşil Pakete 5000 TL yatırım yaptım .

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 22 Kas 2023 14:17

İlginiz ve bize yatırımınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Sizlere detaylı bir email gönderimi sağladık.

HASAN TUNCA / 17 Kas 2023 15:07
1 Cevap

3)Buna ilave yatirimcilariniza nasil ve ne zaman para kazandirmayi dusunuyorsunuz(Exit,Borsaya kote olma vs.)Kac kat usd bazli bir kazanc vaad ediyorsunuz?Ilerisi icin potansiyel exit icin gorustugunuz dusundugunuz yerli yabanci sahis veya kurumlar var mi? 4)Suana kadar islerin islesiyle ilgili mentorluk aldiginiz kisiler veya danistiginiz kisiler var mi?Ne konularda bu kisilerden bilgi aldiniz? Yonetim ekibinize herhangi kisi eklemeleri olacak mi ve hangi alanlar da yapilacak. Tesekkur ederim. Kolay gelsin

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 22 Kas 2023 14:42

Tekrardan Merhaba. Bir önceki sorunuzda kısmen cevapladığımız gibi ikinci yatırım turu öncesin ve sırasında yatırımcılarımızdan pay satın alma ve pay devir etme işlemleri üzerine çalışıyoruz. Yatırımcılarımızın kazanacağı bir senaryo oluşturmak istiyoruz. Görüşmelerimiz mevcut yeni nesil yatırım fonları ve kurumlar yatırım turundan önce ve sonra yatırımcıların paylarını satın almak için bir teklif hazırlayacaklar. İlk yatırım turumuzda aramıza katılan yatırımcılarımıza kazanç sağlayacak bir işlem olacağını düşünüyoruz. Bununla beraber exit ana hedefimiz. Bunun için görüştüğümüz kurumlar mevcut. Bununla alakalı yatırım turunun bitimiyle beraber tüm yatırımcılarımıza haftalık bülten gönderimi yaparak tüm gelişmeleri anlık olarak aktaracağız. Yatırım turundan sonra güçlü bir yönetim kurulumuz olacak. Alanında uzman ve tanınmış iş adamları, akademisyenler ve girişimcileri yönetim kurulumuza dahil edeceğiz. Bizlere deneyimi, bilgisi ve çevresi ile güç katacak kişilerden oluşacak. CEO haricindeki yönetim kurulu üyelerimiz bir ücret almayacaktır. Sorularınız için teşekkür ederiz.

HASAN TUNCA / 17 Kas 2023 14:55
1 Cevap

Merhaba, Öncellikle giriminizin basarili olmasini dilerim. Asagidaki sorularimi cevaplarsaniz sevinirim. 1)Buyuk sehirlere ve yurt disina acildiginiz zaman rakiplerinizle nasil mucadele etmeyi ve o bolgelerde pazardan pay almayi planliyorsunuz. 2)2.yatirim turu planinizin oldugunu belirtmissiniz.Beklenen senaryoda 2.yatirim turu oncesi dolar bazli piyasa degerinizin ne olacagini tahmin ediyorsunuz.2.yatirim turunda bu tur yatirim yapanlar da seyrelemeye gidecek misiniz? 2.yatirim turu sirasinda 1.tur yatirimcilariniza exit sansi sunacak misiniz.

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 22 Kas 2023 14:34

Merhabalar. Sorularınız için teşekkür ederiz. Öncelikle büyükşehirlerde çalışmalarımıza şimdiden başladık. Antalya şehrinde potansiyel müşterilerimiz ile görüşmelerimiz ve anlaşmalarımız devam ediyor. İlk olarak Yeşil Paket teslimat yaptığı tüm araçlar kendi araçlarıdır. Tamamen kendi araçlarımız ile teslimat yapıyoruz. Yeşil Paket'in tamamen elektrikli olması en büyük giderlerden biri olan yakıt giderlerinde büyük bir avantajımız mevcut. Bunları fiyatlarımıza yansıtıyoruz. Bir örnekle bunu anlatmamız gerekirse araçlarımızın 1 yıl sonunda hesaplanan km başına yakıt maliyeti 13 kuruştur. Diğer araçların ortalama km başı yakıt maliyeti 1 TL'ye yakın. Bununla beraber insan kaynaklarımız, tek tip bakımlı ve düzgün araçlarımızla tamamen sorunsuz ve kurumsal bir teslimat çözümü sunuyoruz. Çevreci yapımızla da çalıştığımız kurumların farkındalığını da sağlamış oluyoruz. En önem verdiğimiz ve hassas olduğumuz nokta seyreltme konusu. İkinci yatırım turunda tüm yatırımcılarımızın haklarını koruyacak, hiçbir seyreltme gerçekleştirmeyeceğiz. Planlarımız içinde ilk yatırım turunda aramıza katılan yatırımcılardan pay satın alma işlemi gerçekleştirmek var. İkinci yatırım turu öncesinde ve ikinci yatırım turu anında pay satın alma devir etme işlemleri gerçekleşecek. Yatırımcılarımıza kazandıracak bir senaryo üzerine çalışıyoruz. Değerlememiz güncel kur ile(28,90) 1.7 Milyon Dolar civarında. İkinci yatırım turuna kadar minimum iki maksimum üç yeni şehire açılmış olacağız ve araç sayısı, aylık ciro bazında 25 ile 30 kat arasında bir büyüme ön görüyoruz. Filomuz da çok ciddi araç sayısına ulaşıp güçlü sözleşmelere imza atacağız. Ön görmek çok zor ancak 10 Milyon Dolar üzerinde bir değerlemeye ulaşılacağını tahmin ediyoruz.

özgür tekingöz / 09 Kas 2023 00:38
1 Cevap

Merhabalar. Öncelikle başarılar dilerim. Alttaki sorularıma cevap verebilirseniz sevinirim. 1) Bir motorun günümüz şartlarında alım ve periyodik bakım maliyetleri düşünüldüğünde kendisini amorte etme süresi nedir? Ayrıca kullanım ömrü nedir? 2) ilk yıl sonunda kaç adet araç sahipliği hesaplanıyor? 3) 2025 sonunda 15 şehirden fazla hizmet verilmesi düşünülmüş. Bu şehirlerin coğrafik yapılarının farklı olacağı düşünüldüğünde, daha çeşitli araç seçenekleri de planlanıyor mu? Örnek olarak bazı şehirler scooter, bazılarında elektrikli bisiklet vb.

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 09 Kas 2023 13:46

Merhabalar. 1-) Motorların alım ve bakımları çerçevesinde kendini amorte etme süresi 5 ay. 2-) Birinci yılımızı tamamladık. İlk yıl sonunda 20 aracımız var. Yatırım sonrasındaki ilk yılda yani 202 sonunda yaklaşık 200 araca ulaşmış olacağız. 3-) Bizim bulunduğumuz şehir Isparta zorlu kış şartlarının olduğu, hatta hatırlarsanız 2 yıl önce kar yağışlarından 1 ay boyunca elektriğin olmadığı bir süreç yaşamıştık. Zorlu bir ortamda çalışıyoruz ancak daha zorlu yerlerde mevcut. Bir yılın sonunda tüm araçlarımız ile ilgili artı ve eksi yönlerini barındıran raporlar hazırladık. Minivanlarımızı bu yüzden değiştirme daha güçlü ve kabiliyetli minivan almaya karar verdik. Güçlü, Orta Güçlü gibi seçenekler üretiyoruz. Motorlar kısmında da güzel bir gelişme var bizim raporlarımız ve taleplerimiz doğrultusunda Çin'de özel motor ürettirmek adına çalışmalar yürütüyor. Çok yakın zamanda sözleşmeler imzalanınca tüm platformlardan duyuracağız.

H
Habib Özcan / 07 Kas 2023 23:42
0 Cevap

WhatsApp üzerinden bir gün önce bir soru sorabilir miyim diye mesaj yazdım 1 gün geçti cevap gelmedi. Prensip gereği yaptığım yatırımı iptal ediyorum. Gerek yok!

/ 02 Kas 2023 19:56
1 Cevap

proje başlama ve bitiş tarihiniz nedir?

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 09 Kas 2023 13:47

Girişimimiz zaten faaliyette ve bir 15 aydır teslimat yapmaktadır. Projeden kastınız Antalya operasyonu ise çalışmalarına başladık 2024 itibari ile Antalya'da faaliyete başlamış olacağız.

A
Ali Osman KANDEMİR / 20 Eki 2023 20:57
1 Cevap

Merhabalar, 'Girişimimizi 3 yıl içinde Exit etmeyi hedefliyoruz' şeklinde bir soruya karşılık verdiniz lakin tanıtım videosunda 5 yıllık bir plandan bahsediliyor bu çelişkinin sebebi nedir ?

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 25 Eki 2023 15:52

Merhabalar. Yeşil Paket girişimimizin büyüme stratejisini oluşturulurken 5 yıllık planlama gerçekleştirmiştir. Girişimimizi ise 3 yıl içinde exit etmeyi hedefliyoruz. Üç yıl içinde girişimin satışı gerçekleşmediği takdirde de büyüme planımız doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Girişimin satışı gerçekleştiğinde çok farklı senaryolar olmazsa satış sonrasında da bu planlar yeni yönetim ile beraber uygulanmaya devam edecektir.

M
MURAT ARAP / 18 Eki 2023 13:23
1 Cevap

Merhabalar, daha öncede sordum ama cevap alamadım. YATIRIM ÖNCESİ DEĞERLEME 55.000.000 TL nasıl oluştu. Hangi akredite edilmiş bir kurum size bir değerleme raporu hazırladı da. Bu rakama ulaştınız. Bununla ilgili bilgi bekliyoruz ama halen cevap yok. Yapmış olduğunuz işe saygı duyuyorum ama gelecekte oluşabilecek iş potansiyeline göre böyle bir rakamı oluşturmanızı kim adredite etti. Bilgi rica ediyoruz.

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 25 Eki 2023 15:46

Merhabalar. Bize email adresinizi yazabilirseniz bunlarla ilgili elimizdeki verileri sizlerle paylaşalım.

m
muhammed yasin BOZ / 14 Eki 2023 17:37
1 Cevap

Merhabalar; 1. 1 lot fiyatı nedir? 2. İkinci bir yatırımcı turuna çıkıldığında paylarımızın seyrelmesi durumuna karşı yaklaşımınız nedir? 3. Temettü planınız var mı? iyi günler..

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 16 Eki 2023 12:08

Merhabalar. Çıkarılan payların MKK ve E-yatırımcı nezdindeki birim fiyatı 7,00 TL ile 6,09 TL arasında oluşur diyoruz bilgi formunda. bonus paylar ile ufak değişiklikler olabilir. Bir sonraki yatırım turumuzda yatırımcıların paylarında seyrelme olmayacak şekilde planlama yapıyoruz. Temettü planımız yok. Girişimimizi 3 yıl içinde Exit etmeyi hedefliyoruz. Tüm yatırımcılarımız ve kurucuların yüksek kar elde edebilmesi adına tüm kaynaklarımızı şirketin büyümesi ve hızlı satışı için kullanıyoruz.

m
murat koç / 05 Eki 2023 14:38
1 Cevap

1 Lot fiyatını öğrenebilir miyim?

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 16 Eki 2023 12:05

Merhabalar çıkarılan payların MKK ve E-yatırımcı nezdindeki birim fiyatı 7,00 TL ile 6,09 TL arasında oluşuyor. Bonus paylar ile ufak değişiklikler olabilir.

Yılmaz Yolcu / 02 Eki 2023 13:02
1 Cevap

Trendyol ve Hepsiburada gibi platformlarda ilerde çalışmayı dusunyormusunuz teşekkürler.

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 02 Eki 2023 16:42

Evet düşünüyoruz. Bu konuda Trendyol ile görüşmelerimiz var halen süreç devam ediyor.

Ahmet YILDIRIM / 01 Eki 2023 13:53
1 Cevap

Öntalepte bulunan eya erken yatırım yapan kişilerin ekstra pay hakkı ne kadar. Fongogo da açıklama kısmında bunu neden göremiyorum

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 02 Eki 2023 10:15

Yatırımcı özeti sekmesinin en altında yer alan Bilgi Formunda yer alıyor. Açıklamanın tanıtım sayfasında yer verilmesi için ricada bulunduk teşekkür ederiz. Ön talepte bulunanlara özel %10 fazladan pay verilecektir.

S
Sefa KOCABEY / 29 Eyl 2023 13:32
1 Cevap

fona yatırım yapanlar sadece yeşil paket'e mi ortak oluyor yoksa diğer projelerinize de mi ortak olacak. detaylıca bilgi verirmisiniz ? TEB Kodu dediğiniz nedir? bu kısım hakkında bilgi verir misiniz ? Yatırımcı bilgilendirilmesi nasıl yapılacak? mail üzerinden mi, Telegram, whatsapp gibi uygulamalar üzerinden mi olacak ya da her ikisi ?

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 02 Eki 2023 09:50

Güzel sorularınız için teşekkür ediyoruz. Yeşil Paket şirketine hisseder olacaksınız. Yeşil Paket altında yapılan tüm projelerinde doğal olarak ortağı oluyorsunuz. Yeni projelerimiz var fonlama sonrasında sizlere aktaracağız. Yatırımcılar ile WhatsApp ve İnstagram üzerinden iletişim sağlayacağız. Buna ek olarak tüm yatırımcılarımız ile birebir istişare etmek adına buluşmalar düzenleyeceğiz.

S
Sefa KOCABEY / 29 Eyl 2023 13:30
0 Cevap

fona yatırım yapanlar sadece yeşil paket'e mi ortak oluyor yoksa diğer projelerinize de mi ortak olacak. detaylıca bilgi verirmisiniz ?

O
OMAYKAN SEYİTOĞLU / 28 Eyl 2023 08:12
0 Cevap

TEB kodumu giriyorum ama sistemde yer almamaktadır diyor

Feyzullah BAYRAKTAR / 27 Eyl 2023 10:18
1 Cevap

1000₺ değerinde bir yatırım yaptım diyelim kazanc ne olucak

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 27 Eyl 2023 13:38

Merhabalar. Yatırım yaptığınız tutar doğrultusunda payınız size devir edilecek. Girişimimiz satıldığı zaman kaç kat değeri arttıysa sizinde yatırdığını tutar o kadar artarak size geri ödenecektir. Örneğin şirketin değeri x50 kat arttığında size o oranda kazanç sağlamış olacaksınız.

Yılmaz Yolcu / 26 Eyl 2023 22:13
1 Cevap

Uygulamanız yok

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 27 Eyl 2023 13:39

Merhabalar. Mobil uygulamamızı Antalya şehrine giriş yaptığımız aydan itibaren yayına alacağız. 2023 yılı bitmeden Antalya operasyonlarımızı başlatmış ve uygulamamızı yayına almış olacağız.

i
ismet KAHYAOĞLU / 26 Eyl 2023 09:43
1 Cevap

Fonlamanızda yatırım üst limiti 5500,00TL olarak niye belirlendi.

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 27 Eyl 2023 13:39

Merhabalar. Fongogo ekibi ile görüşme sağladık. Böyle bir üst limit yoktur isteğiniz tutar kadar yatırım yapabilirsiniz.

M
MURAT ARAP / 25 Eyl 2023 14:43
0 Cevap

Merhabalar, Öncelikle Fonlama Sürecinin hızlı bir şekilde sonuçlanarak sizin de planlarınızın hızlı bir şekilde gerçekleşmesini temenni ediyorum. Yatırım öncesi 55.000.000 TL Değerleme rakamı nasıl oluştu. Bununla ilgili bir audit raporu var mıdır. Varsa paylaşır mısınız. Teşekkürler.

T
Teber Özceyhan / 24 Eyl 2023 15:55
1 Cevap

Merhabalar, Öncelikle Fonlama sürecinin hayırlara vesile olmasını temenni eder ve başarılı olmasını dilerim. Faiz ile ilgili hassasiyetinizin ve şirket borç ve varlıklarının katılım kurallarına uygun olup olmayacağını ve bu konudaki projeksiyonunuzun ne şekilde olduğunu merak ettim. Aydınlatırsanız memnun olurum. Teşekkürler. İyi çalışmalar

YEŞİL PAKET LOJİSTİK / 25 Eyl 2023 11:41

Merhabalar. Yeşil Paket olarak faiz ve faizin olduğu herhangi bir çalışma içerisinde bulunmamayı tercih ediyoruz. Bizim hassas olduğumuz konular arasında. Yine girişimimizin hiçbir bankada kredi kartı ve kredisi bulunmamaktadır.

%106 fonlandı

Süre Tamamlandı

Yatırımcı Sayısı 344

Min. Yatırım Tutarı 500 TL

₺ 8.484.569

% 106 Fonlandı, hedef fon ₺ 8.000.000
Tamamlandı
Yatırımcı Sayısı 344 Min. Yatırım Tutarı 500 TL

HATA

Kitle fonlaması işlemleri çeşitli oranlarda risklere tabidir. Bunlar arasında yatırımın kısmi yada tümünün kaybı, payların devir imkânının kısıtlı olabileceği, kar payı da dahil olmak üzere herhangi bir getiri elde edilememesi ve yatırım yapılan girişimin ticari hedeflerine ulaşamaması gibi riskler bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kitle fonlama faaliyetleri riskleri için Genel Risk Bildirimi’mizi, karşılaşabileceğiniz risk tipleri için Özel Risk Bildirimi’mizi inceleyebilirsiniz.

Fongogo, III-35/A.2 sayılı Kitle Fonlaması Tebliği (“Tebliğ”) kapsamında paya dayalı kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu tarafından listeye alınmış bir şirkettir. Paya dayalı kitle fonlaması ve bu kapsamda platformların sunduğu hizmetlere yahut diğer kitle fonlaması faaliyetlerine ilişkin bilgilere internet sitemiz ve Tebliğ aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fongogo hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veya yatırım analizi sunmaz, bir girişimci veya girişim şirketine ilişkin yatırım önerisinde bulunmaz, yatırımın belirli bir yatırımcı için uygunluğunu teyit etmez, saklama hizmeti sunmaz ve hiçbir durumda bu e-postanın içeriği bu şekilde yorumlanamaz. Kişiler kendi yatırım kararlarını, kendileri, gerekli belgeleri inceleyerek, yatırımcı gereksinimlerini, yatırım limitlerini ve yatırım konusu araçları yeniden satma imkanı hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek ve her türlü yatırım kararının riskler içerebildiğini gözeterek vermelidir. Kitle fonlaması ve Platform’da yayımlanan ilgili kampanyalar özelinde bu risklere ilişkin çeşitli bilgilere konu ile ilgili bilgilendirme formları veya açıklamalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.