TOURAWİSE

Mobil Turizm Operatörü

Diğer Bilişim & Yazılım Mobil Uygulamalar B2C Büyüme

Sorunu Gönder

M
MUHAMMET ÇAMLI / 01 Nis 2024 22:52
0 Cevap

Alkollü restoran ve otelden lead yapacağınız için muhtemelen faizden kaçınsanız bile katılım mantığında kalamayacağınızı düşünüyorum, doğru mudur?

Emir YILMAZ / 06 Mar 2024 20:15
2 Cevap

Merhabalar, websitenizdeki reklam politikanız gerçek mi yoksa bir hack durumu mu söz konusu? Yatırım turundayız pop-up’undan sonra casino ve oltalama reklamlarına yönlendirme yapılıyor. Bu aşamada ve işi web olan firmaya yakışmayan bir durum.

ABES TURİZM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ / 06 Mar 2024 23:52

Emir Bey merhaba, hosting sağlayıcı firmada yaşanan sorun nedeniyle pek çok web sitesinde aynı hata yaşanmıştır. Sağlayıcı değişikliği ve web site düzenlememizi gerçekleştirdik. Bilginize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz.

ABES TURİZM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ / 06 Mar 2024 23:52

Emir Bey merhaba, hosting sağlayıcı firmada yaşanan sorun nedeniyle pek çok web sitesinde aynı hata yaşanmıştır. Sağlayıcı değişikliği ve web site düzenlememizi gerçekleştirdik. Bilginize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz.

H
HAKAN UĞURCAN / 16 Şub 2024 07:49
1 Cevap

Şirketinize yatırım yaparsak nasıl bir getiri elde edebiliriz? 3 yıl, 5 yıl sonra kar payı dağıtma planınız var mı örneğin? Veya Borsaya mı kote olacaksınız, o şekilde payları elden çıkarıp mı kar elde edebiliriz?

ABES TURİZM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ / 16 Şub 2024 09:59

Merhaba, öncelikle sorunuz için teşekkür ederiz. Tourawise olarak 2 yıllık projeksiyonumuz içerisinde temettü dağıtımı mevcut iken, takip eden 3 yıl içerisinde borsaya kote olmayı planlamaktayız. Dolayısıyla yatırımcılarımızın, hem kar payı alabilir hem de dilediklerine payları elden çıkarabilir duruma geleceklerini söyleyebiliriz. İyi günler dileriz.

M
MURAT ARAP / 09 Şub 2024 14:35
1 Cevap

Merhabalar, Öncelikle hayırlı olsun. Umarım çok hızlı bir zamanda fon ihtiyacınızı karşılarsınız. Nakit Akış Projeksiyonun içerisinde Satışların maliyeti ile Gelir Gider Projeksiyonundaki Satışların maliyeti rakamları farklıdır. Umarız ki; böylesine zor bir süreçte ( dünya genelinde daralma ) böyle iddialı bir hedefe ulaşabilirsiniz. Tekrardan Başarılar dilerim.

ABES TURİZM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ / 12 Şub 2024 19:57

Merhaba, öncelikle sistemsel olarak yaşanan bu sorunu fark edip bizi uyararak düzeltmemizi sağladığınız için teşekkür eder, sorunun çözümünden sonra cevap vermek için yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz. Nakit akış tablosunda sistemsel bir hatadan dolayı her yıla aynı birim maliyet işlenmiş. Gerekli düzenlemeleri gerçekleştirdiğimizi bildirir, iyi günler dileriz.

S
Seher TANIR / 07 Şub 2024 13:11
1 Cevap

Faiz ve benzeri helal olmayan bir işleminiz olacak mı

ABES TURİZM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ / 07 Şub 2024 15:21

Merhaba, Tourawise’ın kurulduğu tarihten bugüne kadar hiçbir faiz geliri bulunmamaktadır. İhtiyaç duyulan fonun Katılım Bankacılığı sistemi gibi kar payı üzerine kurulu olan kitle fonlama ile karşılanması da bu sebeptendir. İyi günler dileriz.

%100 fonlandı

Süre Tamamlandı

Yatırımcı Sayısı 149

Min. Yatırım Tutarı 500 TL

₺ 1.707.000

% 100 Fonlandı, hedef fon ₺ 1.700.000
Tamamlandı
Yatırımcı Sayısı 149 Min. Yatırım Tutarı 500 TL

HATA

Kitle fonlaması işlemleri çeşitli oranlarda risklere tabidir. Bunlar arasında yatırımın kısmi yada tümünün kaybı, payların devir imkânının kısıtlı olabileceği, kar payı da dahil olmak üzere herhangi bir getiri elde edilememesi ve yatırım yapılan girişimin ticari hedeflerine ulaşamaması gibi riskler bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kitle fonlama faaliyetleri riskleri için Genel Risk Bildirimi’mizi, karşılaşabileceğiniz risk tipleri için Özel Risk Bildirimi’mizi inceleyebilirsiniz.

Fongogo, III-35/A.2 sayılı Kitle Fonlaması Tebliği (“Tebliğ”) kapsamında paya dayalı kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu tarafından listeye alınmış bir şirkettir. Paya dayalı kitle fonlaması ve bu kapsamda platformların sunduğu hizmetlere yahut diğer kitle fonlaması faaliyetlerine ilişkin bilgilere internet sitemiz ve Tebliğ aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fongogo hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veya yatırım analizi sunmaz, bir girişimci veya girişim şirketine ilişkin yatırım önerisinde bulunmaz, yatırımın belirli bir yatırımcı için uygunluğunu teyit etmez, saklama hizmeti sunmaz ve hiçbir durumda bu e-postanın içeriği bu şekilde yorumlanamaz. Kişiler kendi yatırım kararlarını, kendileri, gerekli belgeleri inceleyerek, yatırımcı gereksinimlerini, yatırım limitlerini ve yatırım konusu araçları yeniden satma imkanı hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek ve her türlü yatırım kararının riskler içerebildiğini gözeterek vermelidir. Kitle fonlaması ve Platform’da yayımlanan ilgili kampanyalar özelinde bu risklere ilişkin çeşitli bilgilere konu ile ilgili bilgilendirme formları veya açıklamalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.