Terapi Koltuğu

Aradığın Psikolog

₺600.000

Hedef Fon

₺74.997

Fonlanan Tutar
% 0 Fonlandı
Tamamlandı
Yatırım Öncesi Değerleme ₺11.320.755
Toplam Yatırımcı Sayısı 0
Arz Edilen Hisse Oranı %5,03
Nitelikli Yatırımcı Sayısı 0
Pay Satış Değeri ₺2,26
Kabul Edilen Min. Yatırım Tutarı ₺100
Sağlık & Yaşam & Wellness Mobil Uygulamalar B2B2C Pazaryeri Büyüme

Klinik psikologlarla online psikoterapi hizmeti sağlayan platform.

  • Yüksek müşteri memnuniyeti ve yüksek devam satış oranı.
  • Kullanıcı dostu, ölçeklenebilir, profesyonel, otomasyon yazılım.
  • Artan gelir, sabit maliyet.
  • Şeffaf şirket politikası ve topluluk desteği bilincine sahip girişim.
  • Temettü (kar payı) sayesinde ekstra kazanç sağlama imkanı.

Sorunu Gönder

yatırım hakkında

MUHARREM ÖZTEKİN / 14 Tem 2022 10:32
0 Cevap

iyi günler beğendiğim projeye yatırım yaptığımda şirkete ortak olmuş mu oluyoruz. ileride paramı çekmek istediğimde nasıl çekiyorum daha detaylı bilgi alabilirmiyim

Kitle fonlaması işlemleri çeşitli oranlarda risklere tabidir. Bunlar arasında yatırımın kısmi yada tümünün kaybı, payların devir imkânının kısıtlı olabileceği, kar payı da dahil olmak üzere herhangi bir getiri elde edilememesi ve yatırım yapılan girişimin ticari hedeflerine ulaşamaması gibi riskler bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kitle fonlama faaliyetleri riskleri için Genel Risk Bildirimi’mizi, karşılaşabileceğiniz risk tipleri için Özel Risk Bildirimi’mizi inceleyebilirsiniz.

Fongogo, III-35/A.2 sayılı Kitle Fonlaması Tebliği (“Tebliğ”) kapsamında paya dayalı kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu tarafından listeye alınmış bir şirkettir. Paya dayalı kitle fonlaması ve bu kapsamda platformların sunduğu hizmetlere yahut diğer kitle fonlaması faaliyetlerine ilişkin bilgilere internet sitemiz ve Tebliğ aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fongogo hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veya yatırım analizi sunmaz, bir girişimci veya girişim şirketine ilişkin yatırım önerisinde bulunmaz, yatırımın belirli bir yatırımcı için uygunluğunu teyit etmez, saklama hizmeti sunmaz ve hiçbir durumda bu e-postanın içeriği bu şekilde yorumlanamaz. Kişiler kendi yatırım kararlarını, kendileri, gerekli belgeleri inceleyerek, yatırımcı gereksinimlerini, yatırım limitlerini ve yatırım konusu araçları yeniden satma imkanı hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek ve her türlü yatırım kararının riskler içerebildiğini gözeterek vermelidir. Kitle fonlaması ve Platform’da yayımlanan ilgili kampanyalar özelinde bu risklere ilişkin çeşitli bilgilere konu ile ilgili bilgilendirme formları veya açıklamalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.