PUSULA CODE AI

Kim Korkar Yapay Zeka'dan?

Bilgi & İçerik Yapay Zeka Blockchain B2B B2C Prototip

Sorunu Gönder

M
MEHMET TAŞDEMİR / 22 Mar 2024 21:31
1 Cevap

Değerleme raporunu göremedim. hangi alanda bulabilirim ?

PUSULA 20 TEKNOLOJİ VE YAYINCILIK A.Ş. / 28 Mar 2024 20:43

Mehmet Bey merhaba, Belgeler sekmesinden, Pay Satış Değer Tespit raporu bölümünde bulabilirsiniz. Değerleme raporumuzda görebileceğiniz gibi, değerleme 10 milyon $ üzerinde çıkmış olsa da biz ekip olarak TL bazında yarısından daha az bir değerleme ile kitlesel fonlamaya çıkmaya karar verdik.

MEHMET ALP EHLİZ / 10 Mar 2024 22:17
1 Cevap

Merhabalar Faizli işlem ve kredi konusundaki tutumunuz ne olacak ?

PUSULA 20 TEKNOLOJİ VE YAYINCILIK A.Ş. / 28 Mar 2024 20:45

Mehmet Bey merhaba, şirketimiz politikalarımız gereği kredi kullanmıyoruz. Aynı zamanda çek senet ile işlem gerçekleştirmiyoruz. Stokta sermayesi ödenmiş üst fiyatı 30 milyon TL'lik bir basılı kitap stoklarımız bulunmaktadır. Tek dağıtım ağı olarak Punto Dağıtım ve özel okulların kendileri ile çalışıyoruz. Code AI Projesi ile ios ve android üzerinde 50 farklı dilde 5 kıtadan gelir yaratma arzusundayız.

% fonlandı

Süre Tamamlandı

Yatırımcı Sayısı 0

Min. Yatırım Tutarı 1.000 TL

₺ 0

% 0 Fonlandı ₺ 20.000.000
Tamamlandı
Yatırımcı Sayısı 0 Min. Yatırım Tutarı 1.000 TL

HATA

Kitle fonlaması işlemleri çeşitli oranlarda risklere tabidir. Bunlar arasında yatırımın kısmi yada tümünün kaybı, payların devir imkânının kısıtlı olabileceği, kar payı da dahil olmak üzere herhangi bir getiri elde edilememesi ve yatırım yapılan girişimin ticari hedeflerine ulaşamaması gibi riskler bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kitle fonlama faaliyetleri riskleri için Genel Risk Bildirimi’mizi, karşılaşabileceğiniz risk tipleri için Özel Risk Bildirimi’mizi inceleyebilirsiniz.

Fongogo, III-35/A.2 sayılı Kitle Fonlaması Tebliği (“Tebliğ”) kapsamında paya dayalı kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu tarafından listeye alınmış bir şirkettir. Paya dayalı kitle fonlaması ve bu kapsamda platformların sunduğu hizmetlere yahut diğer kitle fonlaması faaliyetlerine ilişkin bilgilere internet sitemiz ve Tebliğ aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fongogo hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veya yatırım analizi sunmaz, bir girişimci veya girişim şirketine ilişkin yatırım önerisinde bulunmaz, yatırımın belirli bir yatırımcı için uygunluğunu teyit etmez, saklama hizmeti sunmaz ve hiçbir durumda bu e-postanın içeriği bu şekilde yorumlanamaz. Kişiler kendi yatırım kararlarını, kendileri, gerekli belgeleri inceleyerek, yatırımcı gereksinimlerini, yatırım limitlerini ve yatırım konusu araçları yeniden satma imkanı hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek ve her türlü yatırım kararının riskler içerebildiğini gözeterek vermelidir. Kitle fonlaması ve Platform’da yayımlanan ilgili kampanyalar özelinde bu risklere ilişkin çeşitli bilgilere konu ile ilgili bilgilendirme formları veya açıklamalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.