Mindary

İyi oluş yolculuğuna bugün bizimle başla!

Sağlık & Yaşam & Wellness Mobil Uygulamalar B2C Pazara Giriş

Sorunu Gönder

onur akın / 19 Mar 2024 13:52
0 Cevap

"Şirketinizin işlem ve uygulamalarında faiz vb gibi İslami hukuka uygun olmayan unsurları içeren bir işlem bulunacak mı?”

MEHMET ALP EHLİZ / 10 Mar 2024 22:15
1 Cevap

Merhabalar Faizli işlem ve kredi konusundaki tutumunuz ne olacak ?

MINDARY YAZILIM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ / 14 Mar 2024 15:18

Merhabalar, sorunuz için teşekkür ediyoruz. Enflasyona karşı kendimizi korumak için mevcut opsiyonlar içinde en az riski olan birkaç seçeneği değerlendirmekteyiz. Bu yüzden de mevduatı düşünmekteyiz. Ayrıca bu zamana kadar kredi kullanmadık ve kullanmayı da planlamıyoruz.

%101 fonlandı

Süre Tamamlandı

Yatırımcı Sayısı 80

Min. Yatırım Tutarı 2.000 TL

₺ 2.221.900

% 101 Fonlandı, hedef fon ₺ 2.200.000
Tamamlandı
Yatırımcı Sayısı 80 Min. Yatırım Tutarı 2.000 TL

HATA

Kitle fonlaması işlemleri çeşitli oranlarda risklere tabidir. Bunlar arasında yatırımın kısmi yada tümünün kaybı, payların devir imkânının kısıtlı olabileceği, kar payı da dahil olmak üzere herhangi bir getiri elde edilememesi ve yatırım yapılan girişimin ticari hedeflerine ulaşamaması gibi riskler bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kitle fonlama faaliyetleri riskleri için Genel Risk Bildirimi’mizi, karşılaşabileceğiniz risk tipleri için Özel Risk Bildirimi’mizi inceleyebilirsiniz.

Fongogo, III-35/A.2 sayılı Kitle Fonlaması Tebliği (“Tebliğ”) kapsamında paya dayalı kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu tarafından listeye alınmış bir şirkettir. Paya dayalı kitle fonlaması ve bu kapsamda platformların sunduğu hizmetlere yahut diğer kitle fonlaması faaliyetlerine ilişkin bilgilere internet sitemiz ve Tebliğ aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fongogo hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veya yatırım analizi sunmaz, bir girişimci veya girişim şirketine ilişkin yatırım önerisinde bulunmaz, yatırımın belirli bir yatırımcı için uygunluğunu teyit etmez, saklama hizmeti sunmaz ve hiçbir durumda bu e-postanın içeriği bu şekilde yorumlanamaz. Kişiler kendi yatırım kararlarını, kendileri, gerekli belgeleri inceleyerek, yatırımcı gereksinimlerini, yatırım limitlerini ve yatırım konusu araçları yeniden satma imkanı hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek ve her türlü yatırım kararının riskler içerebildiğini gözeterek vermelidir. Kitle fonlaması ve Platform’da yayımlanan ilgili kampanyalar özelinde bu risklere ilişkin çeşitli bilgilere konu ile ilgili bilgilendirme formları veya açıklamalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.