Kolayyika.com

Kolay yıka ile hizmete ulaşmak çok kolay

Lojistik & Mobilite & Ulaşım Ev & Hobi & Kişisel Tüketim Mobil Uygulamalar B2B2C B2C Pazaryeri Büyüme

Sorunu Gönder

Hüseyin AYAZ / 26 Haz 2022 15:55
1 Cevap

Merhabalar, Bedelsiz pay kampanyası hangi tarihe kadar geçerlidir. Sitede aramama rağmen ulaşamadım. Bilgi verir misiniz ?

S

Serkan PALA / 30 Haz 2022 11:30

Hüseyin bey merhaba Kampanya bitene kadar geçerli.

Anıl ERHANOĞLU / 02 Haz 2022 16:23
1 Cevap

Kolayyika sitenize yatirim yapmadan vermis oldugunuz hizmeti denemek icin talep olusturdum ama hizmet alamadigim icin iptal etmek zorunda kaldim. Simdi de iptal ettigim odememi geri alamiyorum 1 aydan fazladir size defalarca yazi yazmama defalarca talep olusturmama ragmen iptal edilen odemem bana geri odenmiyor Siz bu sekilde calisarak nasil sirketinizi buyuteceksiniz anlamiyorum. Odememi acil olarak yapmanizi bekliyorum.

S

Serkan PALA / 07 Haz 2022 23:51

Anıl bey ile görüştük 16 Mayıs'ta yapilan iade iptal islemi 20 mayista kredi kartına yansımış ama Kendisi k.karti hesap hareketlerini kontrol etmediği icin yaramadığını düşünmüş.

Uğur Yasin Demiray / 17 May 2022 12:24
1 Cevap

Merhabalar, kampanyanızda başarılar dilerim. 2021 gelir tablonuzda 409bin TL genel yönetim gideri görünüyor. Bu tutar hangi giderlerden oluşuyor ?

S

Serkan PALA / 19 May 2022 00:10

Uğur bey selamlar nasılsınız? Aşağıda siraliyorum buyrun 1. Kuru temizlemeciler icin baskılı urun 20 bin tl civari 2. 6 veya 7 ay arac kiralama (bayi ziyaretleri icin) toplam 29 bin 3. Personel yönetim maaş gideri 110.000 bin tl civari 4. Yazılım maaliyeti disaridan destek alıyoruz. 65 bin tl civari 5. Depo kirasi Aidat ile birlikte 20 bin tl civari 6. Reklam ajansı 12 ay 36 bin tl 7. Reklam ve pazarlama 86 bin tl civari 8. Muhasebe avukat noter gibi masraflar 45 bin TL civari

cem yılmaz / 12 May 2022 17:01
1 Cevap

ios mobil aplikasyonunuzu göremedim?şu anda hazır değil mi?

S

Serkan PALA / 16 May 2022 13:43

Cem bey merhaba nasılsınız? web wiu olarak yayınlamıştık Apple tarafından ret edildi, o sebeple IOS ta yeniden yazdırıyoruz 2 aya yeni tasarımıyla birlikte hazır olacak. Bilginize.

ERSİN COŞKUN / 07 May 2022 20:58
1 Cevap

Merhaba girisiminiz ile çok ilgiliyim birkaç tane sorum olacaktı fonlamada başarılar dilerim ✋ 1) özellikle halı yıkama ve koltuk yıkama türü işler genelde yılda 1 defa yapılır onlarda çevredeki halı yıkama firmaları heryere magnet yapıştırıyor sitelere bırakıyor yani kolay ulaşılabilir bir durum müşteriler sizin uygulama yı neden Tercih etsin sizi tercih ettiği için bir tık fazla ödeyecek sonuçta. 2) Örneğin bir hali yıkama firması gönderdiğiniz müşteriye işi bitince kendi kartını verebilir s

S

Serkan PALA / 08 May 2022 00:26

Merhaba ilginize çok teşekkür ederim. Önce 2. sorunuzdan başlıyayım bayiler ile sözleşme imzalıyoruz Sözleşmemizde 2 tane ceza maddemiz var 1. Bizden dolayı gittiğiniz siparişlerde apartman site plaza gibi yerlerde kendine ait markanın adı yazdığı herhangi bir şey bırakamazsın bırakılması durumunda tespit edilmesi halinde 10 bin USD cezası var. İlk sorunuza ise amacımız temizlik alanında Süper App olmak bir hanede temizlenebilecek olan tüm ihtiyaca cevap vermek.

Alper Atik / 06 May 2022 18:54
1 Cevap

Öncelikle fonlamada başarılar dilerim.Faaliyetlerde tüketiciye kolay yıka faturası kestiğiniz için kişinin örneğin kuru temizlemeye verilen ürünün zayi edilmesi ürünün zarar görmesi ve tüketicinin işlemden dolayı hakem heyeti veya tüketici mahkemesinde haklı çıkması durumunda bayi ve kolay yıka arasında sözleşme gereği hangi haklar var veya oluşabilecek bu tarz zararların önlenmesi için kuryeler tarafından fotoğraf çekimi gibi proaktif çözümler var mı ve bu tarz zararlar için belli bir oranda ka

S

Serkan PALA / 06 May 2022 19:52

Merhaba çok teşekkür ederiz. Şuana kadar bir kez böyle bir deneyim yaşadık o işlemde de herhangi bir tüketici mahkemesi v.s. olmadan müşteri şikayetini ilettiği anda müşteriye birebir aynı ürünü yenisi alıp gönderdik. Burada oluşan zarar İşlemi yapan firmaya ait bu bizim sözleşmelerimizde yazıyor.

% fonlandı

Süre Tamamlandı

Yatırımcı Sayısı 0

Min. Yatırım Tutarı 100 TL

₺ 0

% 0 Fonlandı ₺ 650.000
Tamamlandı
Yatırımcı Sayısı 0 Min. Yatırım Tutarı 100 TL

HATA

Kitle fonlaması işlemleri çeşitli oranlarda risklere tabidir. Bunlar arasında yatırımın kısmi yada tümünün kaybı, payların devir imkânının kısıtlı olabileceği, kar payı da dahil olmak üzere herhangi bir getiri elde edilememesi ve yatırım yapılan girişimin ticari hedeflerine ulaşamaması gibi riskler bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kitle fonlama faaliyetleri riskleri için Genel Risk Bildirimi’mizi, karşılaşabileceğiniz risk tipleri için Özel Risk Bildirimi’mizi inceleyebilirsiniz.

Fongogo, III-35/A.2 sayılı Kitle Fonlaması Tebliği (“Tebliğ”) kapsamında paya dayalı kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu tarafından listeye alınmış bir şirkettir. Paya dayalı kitle fonlaması ve bu kapsamda platformların sunduğu hizmetlere yahut diğer kitle fonlaması faaliyetlerine ilişkin bilgilere internet sitemiz ve Tebliğ aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fongogo hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veya yatırım analizi sunmaz, bir girişimci veya girişim şirketine ilişkin yatırım önerisinde bulunmaz, yatırımın belirli bir yatırımcı için uygunluğunu teyit etmez, saklama hizmeti sunmaz ve hiçbir durumda bu e-postanın içeriği bu şekilde yorumlanamaz. Kişiler kendi yatırım kararlarını, kendileri, gerekli belgeleri inceleyerek, yatırımcı gereksinimlerini, yatırım limitlerini ve yatırım konusu araçları yeniden satma imkanı hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek ve her türlü yatırım kararının riskler içerebildiğini gözeterek vermelidir. Kitle fonlaması ve Platform’da yayımlanan ilgili kampanyalar özelinde bu risklere ilişkin çeşitli bilgilere konu ile ilgili bilgilendirme formları veya açıklamalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.