Helpers

Hizmetin En Hızlı Hali

Diğer Bilişim & Yazılım Mobil Uygulamalar C2C Büyüme

Sorunu Gönder

BERKANT TOPÇU / 28 Kas 2023 21:43
1 Cevap

Merhaba hizmet veren tarafında örnegin bir garson talebim oldu ve arkadaş geldi bu arkadaşın günlük sigortasını kim yapıyor ve ücreti siz fatura edip hizmet alandan alıp hizmet verene mi ödüyorsunuz ?

HELPERS TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ / 29 Kas 2023 15:18

Merhabalar, hizmet sözleşmemizde yer aldığı üzere Helpers yalnızca aracı bir platformdur, sigorta yapılması bireylerin sorumluluğundadır. Hizmet taleplerinde ödeme işlemleri iyzico alt yapısında muhafaza edilerek komisyon tutarı firmamıza, hizmet bedeli ise doğrudan hizmet verene gönderilir. Helpers olarak müşteriye yalnızca komisyon faturası kesmekteyiz.

/ 22 Kas 2023 22:55
1 Cevap

katılım hassasiyetim var faizle kredi vb. alımlarınız işleriniz olacak mı?

HELPERS TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ / 29 Kas 2023 15:19

Merhabalar firma sermayemizin değer kaybını önlemek adına finans yatırımlarımız olacaktır. Bu yatırımlarımız taşınmaz, hisse senedi ve yatırım fonları arasından seçilerek yapılır.

m
murat koç / 13 Eki 2023 23:29
1 Cevap

1 lot fiyatını öğrenebilir miyim?

HELPERS TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ / 14 Eki 2023 19:11

Merhabalar, 1 lot fiyatı 12,45 TL dir.

F
FATİH BURAK ÖZTÜRK / 10 Eki 2023 17:32
1 Cevap

Merhaba, toplamda 3 sorum var: 1) Kampanya sayfasında ön talepte bulunanlara ne kadar bonus pay verileceği şeffaf şekilde neden açıklamıyor? 2) Sonraki yıllarda olası Venture Capital yatırımları ve yeni fonlama turlarında mevcut kitle fonlama yatırımcılarının şu an yapacağı yatırımın cazibesini artırmak adına hissedarlık oranlarının seyrelmemesi için Bedelsiz hisse verme düşünceniz var mı? 3) Websitenize girdiğimizde (www.helpers.com.tr) antivirüs programımız bilgisayarımıza trojan virüsü indirmeye çalışıldığı şeklinde bir uyarı alıyoruz. Açıkçası böylesi bir kampanyada firmanızın vitrini niteliğindeki web sitenizde böyle bir problem olması, biraz özen eksikliği mi var diye düşünmeye sevk ediyor biz yatırımcı adaylarını.

HELPERS TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ / 11 Eki 2023 21:09

Merhabalar, 1) Ön talep bonus payları fongogo platformunun kendi yönetmeliği gereğince belirlediği %10 şeklindedir o sayfaya girişimci olarak müdahale edemiyoruz. 2) Sonraki yıllarda alacağımız her yatırım için mevcut yatırımcılarımızı asla mağdur etmeyeceğiz. 3) Web sitemizde tüm güvenlik sertifikaları mevcuttur ana sunucumuz microsoft azure tarafından yayınlanmaktadır ancak bu hatayı araştırmaları için yazılımcı ekibimize bilgi verilmiştir. Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz.

MUSTAFA KARAMERMER / 09 Eki 2023 16:44
1 Cevap

Selamün aleyküm. Öncelikle hayırlı solmasını dilerim. Şirketinizin katılım finans ilekelerine uygun hareket ediyormu ?

HELPERS TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ / 11 Eki 2023 21:05

Merhabalar firma sermayemizin değer kaybını önlemek adına finans yatırımlarımız olacaktır. Bu yatırımlarımız taşınmaz, hisse senedi ve yatırım fonları arasından seçilerek yapılır.

% fonlandı

Süre Tamamlandı

Yatırımcı Sayısı 0

Min. Yatırım Tutarı 500 TL

₺ 0

% 0 Fonlandı ₺ 2.500.000
Tamamlandı
Yatırımcı Sayısı 0 Min. Yatırım Tutarı 500 TL

HATA

Kitle fonlaması işlemleri çeşitli oranlarda risklere tabidir. Bunlar arasında yatırımın kısmi yada tümünün kaybı, payların devir imkânının kısıtlı olabileceği, kar payı da dahil olmak üzere herhangi bir getiri elde edilememesi ve yatırım yapılan girişimin ticari hedeflerine ulaşamaması gibi riskler bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kitle fonlama faaliyetleri riskleri için Genel Risk Bildirimi’mizi, karşılaşabileceğiniz risk tipleri için Özel Risk Bildirimi’mizi inceleyebilirsiniz.

Fongogo, III-35/A.2 sayılı Kitle Fonlaması Tebliği (“Tebliğ”) kapsamında paya dayalı kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu tarafından listeye alınmış bir şirkettir. Paya dayalı kitle fonlaması ve bu kapsamda platformların sunduğu hizmetlere yahut diğer kitle fonlaması faaliyetlerine ilişkin bilgilere internet sitemiz ve Tebliğ aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fongogo hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veya yatırım analizi sunmaz, bir girişimci veya girişim şirketine ilişkin yatırım önerisinde bulunmaz, yatırımın belirli bir yatırımcı için uygunluğunu teyit etmez, saklama hizmeti sunmaz ve hiçbir durumda bu e-postanın içeriği bu şekilde yorumlanamaz. Kişiler kendi yatırım kararlarını, kendileri, gerekli belgeleri inceleyerek, yatırımcı gereksinimlerini, yatırım limitlerini ve yatırım konusu araçları yeniden satma imkanı hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek ve her türlü yatırım kararının riskler içerebildiğini gözeterek vermelidir. Kitle fonlaması ve Platform’da yayımlanan ilgili kampanyalar özelinde bu risklere ilişkin çeşitli bilgilere konu ile ilgili bilgilendirme formları veya açıklamalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.