Logo photo image

DinamikCRM

İşinizi Daha Kolay ve Verimli Yönetmek İstemez Misiniz?

Diğer Bilişim & Yazılım Bulut Yapay Zeka B2B Büyüme

Yatırım turuna başlama tarihi itibariyle kampanya kapanışına kadar, tüm kampanya süresince yatırım yapanlarda geçerli olacak şekilde;

 • ₺5.000 - ₺9.999 aralığında yatırım yapanlar için %10 bonus pay
 • ₺10.000 - ₺19.999 aralığında yatırım yapanlar için %15 bonus pay
 • ₺20.000 - ₺34.999 aralığında yatırım yapanlar için %20 bonus pay
 • ₺35.000 ve üstü yatırım yapanlar için %25’u oranında fazladan bonus pay verilecektir.

Ek paylar, MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına yatırılacaktır. Dağıtılacak bonus paylar, şirketin kurucusu Yahya Ekinci’nin payından düşürülecektir.

 • 5 bin TL  yatırım yapan kullanıcılara 2 Kullanıcı Yıllık Gelişmiş Paket Aboneliği DinamikCRM’den Hediye!
 • 10 bin - 20 bin TL arası yatırım yapan kullanıcılara 4 Kullanıcı Yıllık Gelişmiş Paket Aboneliği DinamikCRM’den Hediye!
 • 20 bin - 30 bin TL yatırım yapan kullanıcılara 8 Kullanıcı Yıllık Gelişmiş Paket Aboneliği DinamikCRM’den Hediye!
 • 30 bin TL ve üzeri yatırım yapan kullanıcılara 10 Kullanıcı Yıllık Gelişmiş Paket Aboneliği DinamikCRM’den Hediye!

Sektörel Problemler 

1. Yeni müşteri kazanımı için gerekli dijital varlıklar,

2. Mevcut müşterileri elde tutmak,

3. Kurumsal hafıza eksikliği,

4. Birden çok uygulama, entegrasyon ve konsolidasyon,

5. Anlık raporlama ve veriye kolay erişim,

6. Yüksek maliyetler, görünmeyen lisans bedelleri ve kullanım zorluğu

7. Verilerim güvenli bir ortamda mı?

8. İlerleyen teknolojinin gerisinde kalmak

 

DinamikCRM olarak en düşük abonelik paketimiz dahil tüm paketlerimizde onlarca hazır çözümü kullanıcılarımıza sınırsız bir şekilde sunuyoruz.

Çeşitli sektörlere hitap eden uçtan uca çözüm paketlerimiz sayesinde kullanıcılarımız tüm operasyonlarını tek ekran üzerinden yönetilebiliyor!

Müşteri yönetiminden satış ve sipariş ekranlarına kadar 10'dan fazla sektöre tek ekran ve tek uygulama üzerinden sınırsız verdiğimiz hizmetle birlikte DinamikCRM kullanıcılarına en uygun çözümleri sunmaktayız.

DinamikCRM, CRM modülleri (müşteri ilişkileri modülleri) ile birlikte bir çok ek modülü kullanıcılarımıza tüm abonelik paketlerimizde sınırsız şekilde sunmaktadır. 20'den fazla firma ile entegrasyonu bulunan DinamikCRM kullanırken ek maliyetlerden kaçınarak firmanızı tek uygulama üzerinden yönetebilirsiniz. 

DinamikCRM olarak çözüm modüllerimizi çeşitli iş akışlarına uygun şekilde geliştiriyoruz. Çeşitli sektörlerde uçtan uca hizmetler ile tüm operasyonlarınızı tek ekran üzerinden yönetebilirsiniz! 

Haftalık geliştirme takvimlerimizde kullanıcılarımızın taleplerini yeni versiyonlarımızda yayınlamaktayız. Kullanıcılarımız ile birebir iletişim ve online toplantılar ile taleplerini çok önemsiyoruz.

%100 Türk sermayesi ile geliştirilmekte olan DinamikCRM ile birlikte verileriniz Türkiye sınırları içerisinde güvendedir.

 

DinamikCRM İle Neler Sunuyoruz?

DinamikCRM olarak en düşük abonelik paketimiz dahil tüm paketlerimizde onlarca hazır çözümü kullanıcılarımıza sınırsız bir şekilde sunuyoruz. Çeşitli sektörlere hitap eden uçtan uca çözüm paketlerimiz sayesinde kullanıcılarımız tüm operasyonlarını tek ekran üzerinden yönetilebiliyor!

Müşteri ve İlişki Yönetimi

 • Potansiyeller (müşteri adayları), mevcut müşterileriniz, çalıştığınız firmalar ve kontak bilgilerinizi kayıt altına alarak rahatlıkla yönetin.

Online Randevu Yönetimi

 • Müşterilerinizden, misafirlerinizden gelen tüm randevu ve rezervasyon taleplerini kayıt altına alarak online randevu/rezervasyon takviminizi oluşturabilirsiniz.

Çağrı Merkezi 

 • Sanal santral desteğiyle birlikte gelen tüm çağrıları kayıt altına alın, randevularınızı belirleyin ve takviminiz üzerinden ajandanızı rahatlıkla yönetin.

Çalışan Yönetimi

 • Çalışan bilgilerinizi kaydederek temel bir özlük uygulaması oluşturun. Özel alanlar sayesinde kıdemden, maaşa kadar birçok bilgiyi yönetebilirsiniz.

Ön Muhasebe

 • Kasa ve banka hesaplarınızı oluşturabilir, tedarikçi bazında borçlarınızı, firma ve müşteri bazında alacaklarınızı takip edebilirsiniz.

Online Sipariş Yönetimi

 • Firmanıza gelen ürün siparişlerini kaydedin, bayileriniz ekranlarına düşen siparişleri hazırlasın ve paket teslimatı gerçekleşene kadar tüm süreci takip edin.

Yeni Nesil Teklif Yönetimi

 • Teklifler Modülü içerisinde gerçekleştirdimiz yepyeni güncelleme ile birlikte, kullanıcılarımız teklif tasarım aracını kullanarak tek ekran üzerinde tüm teklif içeriklerini güncelleyebilir, ürün ve hizmetlerini teklife ekleyebilir ve A'dan Z'ye her şeyi teklife özel düzenleyebilir.

Canlı Destek Chat Uygulaması

 • Web sitelerinize ve uygulamalarınıza entegre edebileceğiniz chat uygulamamız sayesinde 7/24 canlı destek hizmeti sunabilir ve tüm verileri tek uygulama üzerinden raporlayabilirsiniz.

NPS® Net Tavsiye Skoru

 • NPS® (Net Promoter Score - Net Tavsiye Skoru) çözümü sayesinde hesabınızda kayıtlı tüm firma, müşteri, kişi ve çalışanlara sadece birkaç tıklama ile Net Promoter Score - Net Tavsiye Skoru anketi yapabilirsiniz.

 

Bayi ve Şube Yönetimi

 • Aralarında Midyeci Ahmet ve global müşterilerimizden SkyShop firmasının da olduğu bir çok müşterimiz bayiler modülü sayesinde DinamikCRM hesaplarına bayilerini tanımlayarak tüm sipariş ve müşteri yönetimi operasyonlarınızı gerçekleştirip, paket servis gibi akışlarını kolayca devreye alıyor.

 

Müşteri Yönetim Paneli

 • Müşterileriniz ile aranızdaki bağı güçlendirecek müşteri yönetim paneli ile birlikte artık DinamikCRM kullanıcıları, kendi müşterilerine uçtan uca tüm iş akış süreçlerini takip edebileceği ve müşterileri ile etkileşimi maksimum seviyeye çıkaracağı yeni nesil müşteri yönetim paneline sahip oluyor.
 • Müşteri ilişki yönetimi ile birlikte, müşteri geri bildirim yönetimi, randevu ve rezervasyon yönetimi, ürün ve sipariş takip yönetimi, servis talepleri, e-ticaret altyapısı, online ödeme altyapısı, teklif yönetim ve süreçleri, ticket yönetimi, memnuniyet anketleri dahil tüm süreçlerinizi müşterileriniz ile birebir yönetebilirsiniz.

Kredi Kartıyla Online Tahsilat

 • Jet hızıyla ürün siparişinizi oluşturun ve müşterinizin e-posta adresini girerek ona bir online ödeme linki gönderin. Müşterinizin linki açtığından ve ödeme yaptığından anında haberdar olun.

Okul Bilgi Sistemleri Yönetimi

 • Eğitim kurumunuzun çatısı altında bulunan velileri ve bağlı öğrencileri kayıt altına alarak kolayca yönetebilirsiniz.

ALG Puanlama Sistemi

 • ALG Puanlaması, içerisinde bulunduğunuz kaydın başarıya ulaşabilmesi adına sizi yönlendirecek ve asistanlık yapacak bir algoritmanın sonuç göstergesidir.
 • Algoritmamız sizin için yirminin üzerinde kriteri kapsayan bir hesaplama yaparak aşağıdaki sonuçlara ulaştı. Lütfen veri kalitesini yükseltmek ve başarıya ulaşabilmek için bu alanlara odaklanın.

Oyunlaştırıcı UGM Puanlama Sistemi

 • UGM Puanlaması, içerisinde bulunduğunuz ay içerisinde verimliliğinizi en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen yeni nesil bir oyunlaştırma uygulamasıdır.
 • Uygulama içerisinde etkileşim gösterdikçe UGM Puanlama algoritmamız en güncel performans değerlerinizi hesaplar. Verimliliğinizi artırmak için sizi teşvik eder.

 

DinamikCRM olarak en düşük abonelik modelimiz dahil tüm modellerimizde 40 modül ve 50'ye yakın çözümü kullanıcılarımıza sınırsız şekilde sunuyoruz. Çeşitli sektörlerde uçtan uca hizmetler ile tüm operasyonlarınızı tek ekran üzerinden yönetebilirsiniz!

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyimleyebilen kullanıcılarımız iş modülüne uygun abonelik paketimize dilediği zaman geçiş yapabilir. Üstelik deneme üyeliği için kredi kartı girmesine gerek yok! 

Haftalık güncelleme takvimi ile birlikte yeni versiyonlarımızı ve geliştirmemizi tüm kullanıcılarımızın ekranlarında ücretsiz şekilde yayınlıyoruz.

Buna ek olarak kullanıcılarımızın özel ek geliştirme ve ihtiyaç talepleri de DinamikCRM Mağaza bölümünde yer alan paketler üzerinden değerlendirilmektedir. 

Ülkemizde ve Global pazarda her yıl yüzbinlerce küçük, orta ve büyük ölçekli yeni firmalar oluşmaktadır. DinamikCRM geliştirdiği sektörel CRM çözümleri ile birlikte bu firmaları hedef alarak tek ekran üzerinden firmaların iş verimliliğini arttırmayı hedef almıştır.

%100 Türk sermayesi ile geliştirilmekte olan DinamikCRM, Türkiye pazarında belirli bir hacme ulaşmasını takiben EMEA pazarına açılmayı hedeflemektedir.

Faaliyet Alanlarımız:

 • Bilişim
 • Sağlık
 • Eğitim
 • E-ticaret
 • İnşaat
 • Reklamcılık
 • Finans
 • İletişim ve Haberleşme
 • Otomotiv
 • Emlak
 • Sigortacılık

Global teknoloji araştırma şirketi IDC'nin en son yayınlanan verilerine göre, ülkede devam eden ekonomik zorluklara rağmen Türkiye'nin kurumsal uygulama yazılım (EAS) pazarı 2016 yılında %12,3'lük yılllık bazda büyüme ile 301,64 milyon dolara ulaştı. Global teknoloji araştırma ve danışmanlık firmasının yeni yayınladığı 'Türkiye Kurumsal Uygulama Yazılımı Pazarı 2017-2021 Öngörü ve 2016 Üretici Pazar Payları' çalışması, Türkiye'deki EAS pazarının yıllık bileşik büyüme oranı olarak %5,4 büyüyeceğini gösteriyor.

Üretim sektörünün sürekli üretim (process manufacturing) alt sektörünün, kurumsal uygulama yazılım harcamalarının %6,6'lık yıllık bileşik büyüme oranı (CAGR) artışı beklentisiyle en güçlü büyümeyi göstermesi öngörülüyor. Bunu %6,2'lik büyüme beklentisiyle perakende sektörü ve üretim sektörü kesikli üretim alt sektörü takip ediyor.

IDC araştırmasında öne çıkan veriler

 • Üretim sektöründe sürekli üretim (process manufacturing) alt sektörünün yüzde 6,6'lık yıllık bileşik büyüme (CAGR) beklentisiyle en güçlü büyümeyi göstermesi bekleniyor. Bunu yüzde 6,2'lik büyüme beklentisiyle perakende sektörü ve üretim sektörü kesikli üretim (discrete manufacturing) alt sektörü takip ediyor.
 • 2016 yılında, Türkiye EAS pazarının en büyük payını yüzde 54,8 ile kurumsal kaynak yönetimi (ERM) yazılımı oluşturdu ve yıl boyunca 165,26 milyon dolarlık lisans ve bakım (L&M) geliri elde etti.
 • Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımı pazarın yüzde 20,4'ünü oluşturdu ve gelirleri 61,53 milyon dolar olarak gerçekleşti. CRM yazılımına yatırım yapan şirketlerin başlıca amaçları yeni müşteriler edinmek ve mevcut müşterileri korumak oldu.
 • 2016 yılında Türkiye'deki toplam EAS harcamalarının yüzde 96,2'sini ilk on üretici tarafından sağlandı.
 • Üretim şirketleri, 2016 yılında Türkiye'deki en büyük EAS harcayıcıları arasında yer aldı ve toplam pazarın yüzde 28,2'sini oluşturan 84,91 milyon dolarlık alım gerçekleştirdi.
 • Üretim şirketlerini, pazardaki yüzde 15.8'lik 47.57 milyon dolarlık harcamayla perakende sektör takip etti.

Pazar Büyüklüğü

Pazarın İhtiyaçları

 • Teknolojiyi günlük hayata daha çok dahil etmek,
 • Teknoloji desteğiyle işleri kolaylaştırmak,
 • Platform değil direkt Çözüm’e ulaşmak,
 • Çalışanların performansını takip etmek,
 • Kağıt Kalemle iş yapmamak,
 • Müşterileriyle gönül bağı kurabilmek,
 • Problemleri daha basit araçlarla çözmek,
 • Teknoloji ihtiyaçları ve tedarikçilerini tek kaynakta toplamak,
 • Ödemelerde Taahhüt altına girmemek,
 • Ödemelerini TL bazında yapmak,
 • İstediği zaman çıkış yapabilmek.
Kaynakça:
1. Türkiye Kurumsal Uygulama Yazılım Pazarı / Webrazzi  
2. Türkiye'deki Kurumsal Uygulama Yazılım Pazarı / Keyofchange
3. Sales Force Automation Software Market By 2031 / Digitaljournal

 

Tüm Aboneliklerde Sınırsız Deneyim

40 Modül ve 50'ye yakın çözümü içerik ve entegrasyon sınırı olmaksızın deneme sürümünden gelişmiş aboneliğe kadar tüm abonelik modellerimizde kullanıcılarımıza sunuyoruz

Gelişmiş Dil Desteği

10 farklı dilde hizmet veriyoruz. Kullanıcılarımız ülke, bölge ve zaman farkı olmaksızın uygulamamıza online erişerek tüm işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Her Hafta Yepyeni Versiyonlar

Platformumuzu sürekli geliştiriyoruz. Haftada ortalama 2 sürüm güncellemesi yapıyoruz ve bu güncellemelerden kullanıcılarımız ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Uçtan Uca Deneyim

Fiyatlarımız rakiplerimizin oldukça altında. Limitler ve zorunlu adetlerle kullanıcılarımızda stres yaratmıyor ve işlerini zorlanmadan yönetebilme gücünü veriyoruz.

Özelleştirilebilir Gösterge Panelleri

Gelişmiş Veri Analizleri

Sadece müşteri datalarını sisteme kaydederek çarşaf raporlar üretmek yerine kullanıcılarımıza Data Doluluğunu Ölçme ve Veri Analizi yapabilme gücü veriyoruz.

Özelleştirilebilir Dashboard

Kullanıcılarımıza anlık raporları en kolay şekilde sunmak amacı ile açılış sayfamızda yer alan özelleştirilebilir dashboard sayesinde 40 modülümüzün tamamımın anlık raporlarını dashboard sayfasında listeleyebiliyoruz.

NPS® modülü sayesinde hesabınızda kayıtlı tüm firma, müşteri, kişi ve çalışanlara sadece birkaç tıklama ile Net Promoter Score - Net Tavsiye Skoru anketi yapabilirsiniz.

NPS, marka ve müşteri arasında doğrudan bir ilişki köprüsü kurar. Müşteri, marka/ürün/hizmet veya servisi değerlendirebildiği için kendini daha değerli hisseder. Markaya yakınlaşır. Müşterisini dinleyerek aksiyon alan markanın ise büyüme yolu açılır.

NPS sonuçlarının değerlendirilmesi aşamasında ise duygu analizi ve sınıflandırma süreçlerinde kullanılan Sentiment Analizi yöntemini kullanan algoritmamız sonuçları etiketleyerek kullanıcılarımıza sunuyor.

DinamikCRM markaların kullanabileceği hazır bir NPS altyapısı sunmaktadır. Bu altyapı sayesinde sadece birkaç tıklama ile kendi NPS anketlerinizi yayınlayarak müşterilerinizle yakınlaşmaya başlayabilirsiniz. Bu altyapı ile tüm hesaplar ve analizler otomatik olarak gerçekleştirilir.

DinamikCRM'den Web Siteniz İçin Canlı Destek Sistemi

CRM yeteneklerimizle desteklenen Online Chat özelliğimiz sayesinde bizi tercih eden kullanıcılarımızın müşteri iletişimi ve pazarlama operasyon gücünü maksimum seviyeye çıkarıyoruz.

OmnEase özelliklerimizden birisi olan Otomatik Cevaplar özelliği sayesinde kullanıcılarımız; temel müşteri iletişim taleplerini ve gelen soruları –herhangi bir canlı operatör ihtiyacı olmadan- otomatik cevaplandırıyor.

Chat uygulaması içerisinde bulunan müşteri formu ile birlikte girilen bilgiler DinamikCRM Müşteriler Modülüne işlenerek kayıt altına alınır.

NPS Anketleri modülünde belirlediğiniz NPS Değerlendirme Anketlerinizi yönetim panelinde sohbetlerinize atayarak, müşterilerinizden "Sohbeti Sonlandır" butonundan hemen sonra otomatik Nps Değerlendirme Anketlerinizi gönderebilirsiniz.

Başlangıç

 • Ürün Yazılımı Tamamlandı (SAAS)
 • Şahıs Şirketi Kuruldu.
 • Kurumsal Kimlik ve Tasarım Tamamlandı.
 • Web Sitesi ve Ürün Yayınlandı.(Mart 2018)
 • Marketing Kanalları Açıldı.

Pazarlama

 • Pazar İhtiyaçları Belirlendi.
 • Arge Süreci Tamamlandı.
 • Hedef Kitle Belirlendi.
 • Kullanıcı İhtiyaçlarına göre ilk versiyon güncellemeleri yapıldı.
 • Bağlantılar ile uzun toplantılar yapıldı.

Gelişim

 • Anonim Şirketi Kuruldu.
 • Yazılım ve Destek Ekipleri Gelişti.
 • Omnichannel Kasları Güçlendi. (OmnEase)
 • Global Satışlar ile 11 Farklı Dil Seçeneği Yayınlandı.
 • Özel Plan CRM Özelliği Yayına alındı.
 • Yurtdışı Pazarına Giriş Yapıldı.
 • 10'dan Fazla Sektöre 40 Modül
 • 5.000 Kullanıcı Hedefine Ulaşıldı.

Büyüme Hedeflerimiz

 • Destek ve Yazılım Ekibi Güçlendirme
 • API Katmanı
 • Native Mobile APP
 • Yurtdışı Pazarında Büyüme
 • 5 Farklı Yatay Ürün Yayınlama
 • Yurtdışı Ofis Açılımı
 • İşbirlikleri ve Entegrasyonlar
 • 2024 Sonuna Kadar 10.000 Kullanıcı Hedefi
 • 2024 Sonuna Kadar SuperAPP dönüşümünü Tamamlamak!

1. Yeni yazılımcı istihdamıyla birlikte dışarıya açılacak API hizmetimizin geliştirme çalışmaları başlayacak. Kurucu tarafından geliştirilen Yapay Zeka entegrasyonları tamamlanarak devredilecek.

2. Sosyal Medya Entegrasyonu (Instagram, Facebook), Tüm iletişim kanallarının entegrasyonu (Meta, Whatsapp, Telegram, Viber vb), E-Fatura modüllerinin hızlıca geliştirilerek hayata geçirilmesine odaklanacağız.

3. Üç fazdan oluşacak API geliştirme sürecinin ilk fazının tamamlanmasıyla birlikte native mobile app geliştirme çalışmaları başlayacak. Native App ile notifikasyon ve lokasyon takip altyapımız güçlenecek. Kullanımı çok kolay bir UI geliştirilecek ve maksimum UX seviyesi hedeflenecek.

4. SoftPBX entegrasyonu için 3rd party firmalar kullanmak yerine kendi ses altyapımızı kuracağız. Native uygulamamız içerine sanal santral desteğini dahil ederek tüm hizmeti kendi kaynaklarımız üzerinden verebilir hale geleceğiz. Bu özellik Türkiye’de bir ilk olacak!

5. Marketing faaliyetleri için güvenilir bir çözüm ortağı bularak bütçe verimliliği çerçevesinde reklam sürecimizi kademeli bir şekilde başlatacağız.

6. Network marketing faaliyetleri şirket kurucusu tarafından gerçekleştirilecek. Hedef kitlemizin yoğun olarak bulunduğu faaliyetlere (seminer, fuar vb) katılım sağlanacak, düzenli haber ve basın bültenleriyle bilinirliğimizin ve satışların artırılması hedeflenecek.

7. Büyük bankalar ziyaret edilecek ve platformun bir hizmet olarak kobilere sunulabilme olasılığı (örn: Dijital Köprü) gündeme alınacak. Ayrıca entegrasyonlar konusunda gerekli girişimler başlatılacak. Kurucunun tüm bankalarda üst seviye yöneticilerden oluşan bir network’ü bulunmaktadır.

8. Yatırım sonrası beşinci ayda yurtdışı ziyaretleri başlayacak. Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Rusya ülkelerinde bulunan aktif bağlantılarımız bilgilendirilecek. Her ülkenin Türkiye konsoloslukları ve Türk işadamları dernekleri ziyaret edilecek. Her ülke ziyaretinde en az 5 farklı teknoloji sağlayıcı firma ziyaret edilerek çözüm ortaklığı teklifimiz paylaşılacak.

Dinamikcrm oldukça küçük bir ekiple 5.000'den fazla kullanıcısına kesintisiz hizmet sağlamaktadır. 

DinamikCRM kurucusu Yahya Ekinci 2017 yılında ilk kodlama sürecinden bu yana DinamikCRM'i geliştirmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. 

DinamikCRM Backend ve Frontend geliştirmeleri Yahya Ekinci ve Furkan Öztürk tarafından gerçekleştirilmekte olup yazılımın en temel kodundan en yeni versiyonuna kadar sürecin içindelerdir.

Furkan Öztürk yeni orta ve büyük ölçekli müşteri kazanımı ve iş geliştirme süreçlerinde DinamikCRM'de aktif rol oynamaktadır. 2019 yılından itibaren firmanın bünyesinde bulunan Furkan Öztürk, 5.000'i aşkın kullanıcının talepleri, özel yazılım çözümleri ve onboarding süreçlerinin takibini gerçekleştirmektedir.

Müşteri ilişkileri sorumlusu Nurgün İnanç, DinamikCRM kullanıcılarına deneme sürümünden abonelik sürecindeki taleplerine kadar tüm sürecin takibini gerçekleştirerek kullanıcılar ile ilk iletişimi sağlamaktadır. Bununla beraber kullanıcılarımızın taleplerini yazılım birimi ile paylaşarak tüm süreçte köprü görevi görmektedir.

 • 2018
  Timeline photo image
  İlk Adımlar

  Yazılım geliştirme ve kodlama süreçleri, tasarım süreçleri ile birlikte tamamlanarak ilk sürüm ortaya çıkarıldı.

 • 2018
  Timeline photo image
  Şirketleşme

  Şubat 2018'de DinamikCRM Şirketleşerek Modül saysı 10'u aşmıştır.

 • 2019
  Timeline photo image
  Pazar ve Referanslar

  DinamikCRM ilk yılında önemli ölçüde sektörel ihtiyaçları belirleme sürecine girmiştir.

 • 2019
  Timeline photo image
  İlk Kullanıcılar

  DinamikCRM Mart 2019'da 150 kullanıcıyı aşmış bir CRM uygulaması olmuştur.

 • 2021
  Timeline photo image
  Global Pazarda İlk Kullanıcılar

  Pandemi döneminde Satış ve Sipariş Modüllerinde büyük ölçüde iyileştirmeye giden DinamikCRM ilk global müşterilerini de bu dönemde kazanmıştır.

 • 2021
  Timeline photo image
  11 Farklı Dil Desteği

  DinamikCRM 11 farklı dil desteği ile birlikte 10 ülkede kullanılmaya başlandı.

 • 2021
  Timeline photo image
  Kullanıcı Sayısı Hızla Artıyor!

  DinamikCRM Aralık 2021'de 2.000 kullanıcı seviyesine ulaşmıştır.

 • 2023
  Timeline photo image
  Modüler Çeşitlilik

  DinamikCRM Mart 2023 itibari ile 10 farklı sektöre 40 modül ve 50'ye yakın çözümü tek ekranda kullanıcılarına sunmaktadır.

 • 2023
  Timeline photo image
  Farklı İş Akışlarına %100 Uyumlu CRM

  DinamikCRM özel yazılım çözümleri ile birlikte farklı iş akışlarına tam uyumlu Özel Plan CRM'i yayına almıştır.

 • 2023
  Timeline photo image
  Webchat Uygulaması

  DinamikCRM Haziran 2023 itibari ile yayına aldığı ve tüm ekranlar ile entegre olabilen DinamikCRM Webchat Uygulaması ile birlikte, kullanıcılarımıza uçtan uca Müşteri veri yönetimi hizmeti sağlamaktadır.

 • 2023
  Timeline photo image
  5.000+ Kullanıcı!

  DinamikCRM Ağustos 2023 itibari ile kullanıcı sayısını 5.311'e ulaştırarak önemli bir eşiği başarı ile geçmiştir.

 • 2024
  Timeline photo image
  Hedefimiz

  Hedefimiz, 2024 sonuna kadar SuperAPP dönüşümünü tamamlayarak global ve yerel kullanıcı sayımızı 10.000 kullanıcı ve üzerine çıkarmaktır!

%108 fonlandı

Süre Tamamlandı

Yatırımcı Sayısı 224

Min. Yatırım Tutarı 500 TL

Campaign photo image

₺ 2.740.298

% 108 Fonlandı, hedef fon ₺ 2.534.560
Tamamlandı
Yatırımcı Sayısı 224 Min. Yatırım Tutarı 500 TL

HATA

Kitle fonlaması işlemleri çeşitli oranlarda risklere tabidir. Bunlar arasında yatırımın kısmi yada tümünün kaybı, payların devir imkânının kısıtlı olabileceği, kar payı da dahil olmak üzere herhangi bir getiri elde edilememesi ve yatırım yapılan girişimin ticari hedeflerine ulaşamaması gibi riskler bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kitle fonlama faaliyetleri riskleri için Genel Risk Bildirimi’mizi, karşılaşabileceğiniz risk tipleri için Özel Risk Bildirimi’mizi inceleyebilirsiniz.

Fongogo, III-35/A.2 sayılı Kitle Fonlaması Tebliği (“Tebliğ”) kapsamında paya dayalı kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu tarafından listeye alınmış bir şirkettir. Paya dayalı kitle fonlaması ve bu kapsamda platformların sunduğu hizmetlere yahut diğer kitle fonlaması faaliyetlerine ilişkin bilgilere internet sitemiz ve Tebliğ aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fongogo hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veya yatırım analizi sunmaz, bir girişimci veya girişim şirketine ilişkin yatırım önerisinde bulunmaz, yatırımın belirli bir yatırımcı için uygunluğunu teyit etmez, saklama hizmeti sunmaz ve hiçbir durumda bu e-postanın içeriği bu şekilde yorumlanamaz. Kişiler kendi yatırım kararlarını, kendileri, gerekli belgeleri inceleyerek, yatırımcı gereksinimlerini, yatırım limitlerini ve yatırım konusu araçları yeniden satma imkanı hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek ve her türlü yatırım kararının riskler içerebildiğini gözeterek vermelidir. Kitle fonlaması ve Platform’da yayımlanan ilgili kampanyalar özelinde bu risklere ilişkin çeşitli bilgilere konu ile ilgili bilgilendirme formları veya açıklamalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.