Content daha fazla image

Çözüm Ortakları

Platformumuzda kampanya açacak olan girişimlerin yatırım öncesi ve sonrası ihtiyaçlarını karşılamak adına çözüm ortağı ağı oluşturduk. İhtiyacınız olan hizmet için bizimle İletişim bölümünden kontağa geçebilirsiniz.

Aparkat Medya

Aparkat Medya; video içerikleri üreten, yaratıcı bir medya ajansıdır. Markaların ihtiyaçlarına özel çözümlerle video tasarımlarını oluşturmaktadır. Şirketlerin hikayelerini anlatabilecekleri ve hedef kitlelerine ulaşabilecekleri videolar, tanıtım filmleri ve görsel içerikler üretmektedir. Video içeriğinin; Yapım öncesinde (pre-prodüksiyon) tasarımının oluşturulmasını, Yapım sırasında (prodüksiyon) çekimlerinin gerçekleşmesini, Yapım sonrasında (post-prodüksiyon) kurgu ve montajlarının yapılmasını sağlamaktadır.

Video
BaseHub

Basehub kendini startuplar için bir isviçre çakısı olarak tanımlamaktadır. Startuplar yaşam döngüleri boyunca birçok problemle karşılaşıyor. Her startup'ın benzersiz ihtiyaçları var ancak bu ihtiyaçların bir bölümünü teknik bilgi ve deneyim ile çözmek mümkün, Basehub startuplara strateji, büyüme ve yatırım operasyonlarında destek olmaktadır. Basehub startuplar için tüm yatırım süreçlerini yönetir, alternatif fon kaynakları bulur ve tüm süreci hızlandırır. Böylece startuplar da kendi işlerine odaklanmaktadır.

Finansal Danışmanlık Fizibilite Çalışmaları İş Planı / Yatırımcı Sunumu Hazırlama Şirket Değerlemesi Şirket Değerlemesi
Bullbeez

Kitle fonlaması platformları ile girişimciler arasında köprü olarak iş ortakları ile girişimcilere süreç takiplerinde destek olmayı planlamaktadır. Yaklaşık 4 yıldır aktif faaliyette olan Bullbeez; girişimci, girişimci adayları ve yatırımcıların sosyal medya platformudur. Platformun ana konusu “Türkiye’de girişimci olmak” ile beraber, girişimcilerin ve girişimci adaylarının, hali hazırda gelişmekte olan bu sektörde karşılaştığı ve karşılaşabileceği problemlere çözüm olabilmek; paylaşmalarını sağlamaktır. Bullbeez sosyal medya platformu içinde, girişimci veya girişimciliğe ilgi duyan kişilerin, kendi fikirlerini paylaşabilecekleri, soru işaretlerini giderebilecekleri, aynı zamanda henüz prototip aşamasında olan girişimlerin; Bullbeez uygulaması içinde yazılımcı, avukat, muhasebeci, mentor vb. alanlarda faaliyet gösteren “ekip arkadaşları” edinebilmelerini sağlamaktadır.

Araştırma ve Analiz Bilgi Formu Hazırlama Dijital Pazarlama Finansal Danışmanlık Fizibilite Çalışmaları Hukuk İş Planı / Yatırımcı Sunumu Hazırlama Marka Danışmanlığı Marka Tescili Mentörlük Ön Muhasebe Altyapısı PR Reklam Sosyal Medya Stratejik Planlama  Video Web ve App Geliştirme Yeni Yazılım Türleri Desteği
ETIIX

Finansal değerleme konusunda Marmara Üniversitesinde faaliyette bulunan ETIIX şirketi, online veya manual biçimde şirket değerlemesi ve finansal performans ölçümü ve takibi konularında hizmet vermektedir.

Finansal Performans Ölçümü Şirket Değerlemesi
FINAAS

Finaas, teknoloji şirketleri için stratejik bir finansal servisler firmasıdır. Kurulum aşamasından itibaren teknoloji şirketleri ile çalışmakta ve kurucuların şirketlerini hızla büyütmeleri ve şirket değerlerini yukarı taşımaları için uçtan uca finansal hizmetler sunmaktadır.

Bilgi Formu Hazırlama Finansal Danışmanlık Fizibilite Çalışmaları İş Planı / Yatırımcı Sunumu Hazırlama
Finsmart

Finsmart, girişimler ve KOBİ’ler için uygun maliyetli bir part-time CFO hizmeti ve finansal raporlama platformu sunar. Bu hizmet, şirketlerin finansal verilerini, Nakit akışı, Runway, CAC, CLV, MRR, ARR, Churn gibi önemli metriklerini kullanıcı dostu bir arayüzle görüntülemelerine, CFO hizmeti ile de verilerin analizine ve değerlendirilerek optimize edilmesine olanak tanır. Ayrıca, investor update ve yatırıma hazırlık paketi hizmetleri sayesinde yatırımcıları doğru şekilde bilgilendirmelerini sağlar.

Finansal Danışmanlık İş Planı / Yatırımcı Sunumu Hazırlama
Gayzer Capital

Gayzer Capital, Şirket Birleşmeleri & Devralmaları & Yatırım süreçleri için finansal danışmanlık ve aracılık hizmetleri sunmaktadır.

Araştırma ve Analiz Finansal Danışmanlık Fizibilite Çalışmaları İş Planı / Yatırımcı Sunumu Hazırlama
INNOEM

2008 yılında kurulan İNNOEM İnovasyon Eğitim ve Mühendislik Ltd. Şti., öncelikle Türk sanayisine katkıda bulunacak fikirlerin projelere dönüştürülmesine ve bu projelerin yurt içi ve yurt dışı destekler ile finansmanının sağlanmasına yardımcı olarak, Türk sanayisinin global pazarlarda rekabetçi bir yapıya ulaşmalarını desteklemektedir. Başarılı bir inovasyonun bileşenlerini sistematikleştirerek, daha kolay anlaşılır hale getirerek, digitalleştirilmiş ve yapay zeka uyumlu İNNOEM bünyesinde gelişti

Araştırma ve Analiz Bilgi Formu Hazırlama Finansal Danışmanlık Fizibilite Çalışmaları İş Planı / Yatırımcı Sunumu Hazırlama Mentörlük Patent / Teşvik Danışmanlığı Şirket Kurulumu Üretim Vergi
JOBTOGO

Jobtogo, şirketlerin freelancerlarla çalışmasını kolaylaştırmak amacıyla çeşitli çözümler üreten, her iki tarafın da haklarını koruyarak değişen iş yapış şekillerine uyum sağlamaları için öncülük eden uçtan uca bir platformdur.

Araştırma ve Analiz Bilgi Formu Hazırlama Dijital Pazarlama Tasarım Video
Natus İletişim

Natus İletişim, Fongogo’nun iş hedeflerine uygun olarak hazırlanan iletişim yol haritasını hayata geçirerek marka konumlandırmalarının güçlendirilmesini sağlamaktadır.

PR
Oppzone

OppZone markalara blog, web metinleri, e-kitap, sosyal medya stratejik planlama gibi alanlarda outsource ekipler kurarak A’dan Z’ye tüm içerik pazarlamasını yönetir.

Sosyal Medya Stratejik Planlama 
Parantez Mali Müşavirlik

2016 yılından bu yana Şişli/İstanbul adresinde Türkçe ve İngilizce olarak Muhasebe – Raporlama – Departman Karlılık Analizi – Bordro Hizmetleri – Şirket Kuruluşu – Vergi Danışmanlığı konularında hizmet vermektedir.

Bağımsız Denetim İş Planı / Yatırımcı Sunumu Hazırlama Şirket Kurulumu Vergi
Rapitek

Dünyanın 1 numaralı CRM yazılımı Salesforce ile iş uygulamaları geliştirerek ve entegrasyonlar yaparak danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Şirketlerin pazarlama,satış ve satış sonrası aktivitelerini optimize etme misyonu ile hareket etmekteyiz. Her koşulda, dürüstlük, sürdürülebilirlik, güvenilirlik, etik değer, kalite, üstün hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyetini temel prensip olarak ele almaktayız. Rapitek kültürünü oluşturan prensiplerin ışığında, her zaman çözüm getirmeye hazır, tecrübeli teknik destek ekibi ile birlikte 7/24 destek imkanı sunmaktayız.

Salesforce Danışmanlığı Salesforce Eğitimi
Robust Film

Robust, film prodüksiyon ve post-prodüksiyon şirketidir. Markaların ve işletmelerin izleyicilerle anlamlı bağlantılar kurmalarına, hedeflerine ulaşmalarına, ihtiyaçlarını karşılamalarına ve sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak yaratıcı ve çarpıcı video içeriği üretmektedir. Özgün içeriklerle vizyonunuzu ortaya çıkartarak ve marka değeriniz için benzersiz bir mesaj yaratmaktadır.

Tasarım Video
Sglobe

Girişimcilerin fikir aşamasından çıkış gerçekleştirene kadarki yol arkadaşı. Tek bir çatı aldından mali, hukuki, vergi, teşvik, hibe, destek, değerleme ve yatırıma erişim konularında girişimcilere hizmet sunmaktayız.

Araştırma ve Analiz Bağımsız Denetim Finansal Danışmanlık Fizibilite Çalışmaları Hukuk Marka Tescili Mentörlük Patent / Teşvik Danışmanlığı Şirket Kurulumu Vergi Yurtdışı Şirket Kurulumu
Solak & Partners

Hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Hukuk
Starton

StartOn, Kitle Fonlaması Ajansı olarak, girişimcilerin kitle fonlaması ve diğer yatırım ve projelendirme süreçlerinde ihtiyaçlarını belirleyerek uçtan uca kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunmakta; projeye ve amaca odaklı olarak başarılı bir "Kitle Fonlaması" ve projelendirme için neler yapılması gerektiği belirlemekte ve girişimciye yol haritası çizmektedir. Girişimciye kampanya öncesi-sırası-sonrası süreçlerde mentörlük, proje danışmanlığı, hukuk, pazarlama, reklam tanıtım, halkla ilişkiler, finans, ürün ve iş geliştirme konularında proje ve müşteri odaklı çalışan StartOn olarak sıradan ajanslardan ayrılarak girişimcilik ekosisteminde bir girişimcinin var olması, ilerlemesi, yükselmesi ve girişimini sürdürmesi için ihtiyacı olan her alanda çok yönlü danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Bilgi Formu Hazırlama Dijital Pazarlama Finansal Danışmanlık Hukuk İş Planı / Yatırımcı Sunumu Hazırlama Marka Danışmanlığı Marka Tescili Mentörlük PR Reklam Sosyal Medya Stratejik Planlama  Şirket Kurulumu Video
StartupMarket

StartupMarket girişim ekosisteminin dijital platformudur ve birinci önceliği girişimlerin verimli şekilde büyümesidir. Bunun için ekosistemdeki tüm oyunculara hayatlarını arasındaki ilişki ve iletişimi bir platformda toplayarak daha iyi hale getirir. Teknoloji severler, girişim dünyasını takip edenler, girişimciler, yatırımcılar ve yenilikçi kurumların yöneticileri için değer yaratan StartupMarket, hedeflerini gerçekleştirmek için üyelerine fırsat ve kolaylıklar sunar: Kurumların, yatırımcıların ve girişimcilerin kendilerini tanıtmalarına imkan verir. Girişimci yatırımcılara, mentorlara, potansiyel müşterilere girişimini tanıtır.Yatırımcıların portföylerini yöneterek kolayca başvuru ve portföylerinde girişimlerden durum güncellemesi almasını sağlar. Yatırım, mentorluk, danışmanlık yapmak için olanakları artırır. Yeni ekip üyeleri ve işbirlikleri geliştirmeye yardımcı olur. Filtreler ile ilgilenilen konularda çalışan startupları listelemeye ve yatırım arayanları görmeye imkan verir.

Araştırma ve Analiz Blog yazıları Mentörlük
Taxia

2019 yılında kurulmuş olan Taxia (Tax & International Advisory) yerli ve yabancı tüm firmalara alanında uzman ondan fazla Partner, YMM ve SMMM’ler ile diğer çözüm ortakları ve alanında uzman vergi danışmanlarından oluşan kadrosuyla uçtan uca mali ve vergisel danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktadır.

Bağımsız Denetim Şirket Kurulumu Vergi/YMM hizmetleri
VIRCON

Vircon Legal, fikir aşamasından exit’e kadar girişimcilere tüm hukuki ihtiyaçlarını karşılayan bir hukuk danışmanlık şirketidir. Bu kapsamda şirketleşme, yatırım, globale açılma, blockchain stratejilerinin oluşturulması ve uyum faaliyetlerinin yönetilmesi gibi faaliyetlerle uçtan uca hukuki çözüm sunmaktadır.

Hukuk Mentörlük Şirket Kurulumu
WorqCompany

WorqCompany, dijital ve e-ticaret işletmelerinin yerel ve sınır ötesi şirket kuruluşunu, küçük ve mikro işletmeler için backoffice hizmetleri ve ticaret finansmanı sağlamak amacıyla, 2019 yılında kurulmuştur. Küçük işletmelere finansal hizmetlerden lojistiğe kadar ihtiyaç duyabilecekleri tüm servisleri sağlamakta ve internet üzerindeki ticareti finanse ederek gelir üretmektedir. WorqCompany, e-ticaret yapmanız için gerekli şirket kuruluşu aşamasından sonra size, ön muhasebe ve finansal raporlama, ödeme alma, sanal ve fiziki ofis, vergi ve e-ticaret danışmanlığı, e-ticaret için pazar yeri, fulfillment ve kargo hizmet erişimlerini sunarken, şirketinizin bu süreçte ihtiyaç duyduğu ticaret finansmanını da sağlamaktadır.

Finansal Danışmanlık Şirket Kurulumu Vergi
XSIGHTS

Xsight, uluslararası bir araştırma ve danışmanlık şirketidir. Şirketlerin araştırma ve analiz ihtiyaçlarıyla ilgili hizmetler vermekte olan Xsights müşterilerinin doğru karar almalarını ve yüksek ticari sonuçlara ulaşmalarını sağlamaktadır.

Araştırma ve Analiz Bilgi Formu Hazırlama
YENİ NESİL KAFASI

Yeni Nesil Kafası, yeni nesil girişimcilik ekosistemindeki aktörlerin buluşmasına ve etkileşime girmelerine ortam sağlamaktadır.

İş Planı / Yatırımcı Sunumu Hazırlama Mentörlük

HATA

Kitle fonlaması işlemleri çeşitli oranlarda risklere tabidir. Bunlar arasında yatırımın kısmi yada tümünün kaybı, payların devir imkânının kısıtlı olabileceği, kar payı da dahil olmak üzere herhangi bir getiri elde edilememesi ve yatırım yapılan girişimin ticari hedeflerine ulaşamaması gibi riskler bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kitle fonlama faaliyetleri riskleri için Genel Risk Bildirimi’mizi, karşılaşabileceğiniz risk tipleri için Özel Risk Bildirimi’mizi inceleyebilirsiniz.

Fongogo, III-35/A.2 sayılı Kitle Fonlaması Tebliği (“Tebliğ”) kapsamında paya dayalı kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu tarafından listeye alınmış bir şirkettir. Paya dayalı kitle fonlaması ve bu kapsamda platformların sunduğu hizmetlere yahut diğer kitle fonlaması faaliyetlerine ilişkin bilgilere internet sitemiz ve Tebliğ aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fongogo hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi veya yatırım analizi sunmaz, bir girişimci veya girişim şirketine ilişkin yatırım önerisinde bulunmaz, yatırımın belirli bir yatırımcı için uygunluğunu teyit etmez, saklama hizmeti sunmaz ve hiçbir durumda bu e-postanın içeriği bu şekilde yorumlanamaz. Kişiler kendi yatırım kararlarını, kendileri, gerekli belgeleri inceleyerek, yatırımcı gereksinimlerini, yatırım limitlerini ve yatırım konusu araçları yeniden satma imkanı hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek ve her türlü yatırım kararının riskler içerebildiğini gözeterek vermelidir. Kitle fonlaması ve Platform’da yayımlanan ilgili kampanyalar özelinde bu risklere ilişkin çeşitli bilgilere konu ile ilgili bilgilendirme formları veya açıklamalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.